Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco

Bezdomny kot stracił uszy przez chorobę. W schronisku wymyślili dla niego niebywałą rzecz, wygląda powalająco Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Kot w wyniku choroby stracił uszy. Trafił do schroniska, w którym wymyślono, jak pomóc pupilowi. Teraz wygląda uroczo.

Każdy kot spada na cztery łapy. Co się dzieje, kiedy futrzak straci uszy? Okazuje się, że i na to są sposoby. Pomysłowi i empatyczni pracownicy jednego ze schronisk wykonali kawał dobrej roboty, robiąc kotu małą niespodziankę. Po tym już nikomu nie przyjdzie do głowy, że zwierzak może być pozbawiony uszu.

W sieci jest mnóstwo rozczulających filmików z naszymi pupilami w roli głównej. Koty bojące się ogórków. Psy zachowujące się jak ludzie. Wydawałoby się, że osiągnęliśmy już limit i nic nas nie zaskoczy. A jednak wciąż zdarzają się miłe niespodzianki. Tym razem dotyczy to kota, który nie miał zbyt wiele szczęścia. Był bezdomny i stracił uszy. Jego nowy wygląd podbija serca internautów.

Kot, który otrzymał w prezencie nowe uszy

Lady - nasza kocia bohaterka - od początku nie miała lekkiego życia. Szybko została sierotą, a jakby tego było mało, straciła dom i uszy. Całe szczęście trafiła do schroniska Dane County Humane Society. Tam mogła liczyć na więcej, niż standardowa pomoc. Nie dość, że opiekunowie pomogli jej odzyskać zdrowie i sprawić, że mimo choroby i powikłań, Lady może słyszeć, to jeszcze dali jej specjalny prezent.

Jeden z pracowników schroniska własnoręcznie wykonał wełnianą czapeczkę z nowymi, mięciutkimi uszami. Prezent niewątpliwie dodał zwierzęciu uroku. To nie koniec dobrych wiadomości. Szczęście wciąż sprzyjało Lady. Kot szybko znalazł też troskliwą rodzinę zastępczą i został zaakceptowany przez inne zwierzaki.

Dzisiaj grzeje: 1. Lawina hejtu na Martynę Wojciechowską. Wszystko przez słowa o depresji

2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Ten kot i jego historia udowadniają, że granice empatii i ciepła nie zostały jeszcze osiągnięte. Lady jest prawdziwym przykładem kotki, która spada na cztery łapy. Dzisiaj nie jest już samotnym futrzakiem. Otacza ją krąg opiekuńczych osób.

 

kot z uszami

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rozliczenie z małżonkiem wcale nie takie proste. Łatwo możesz być oskarżony o fałszywe zeznania
  3. Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu
  4. Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę
  5. Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze

źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News