Kot nie mógł wytrzymać. Nagrywał go, polewał i robił okropne rzeczy

Kot nie mógł wytrzymać. Nagrywał go, polewał i robił okropne rzeczy Źródło: unsplash/Mariam Soliman/

Kot został potraktowany w niewyobrażalnie brutalny sposób. Nastolatek postanowił nagrać jak oblewa czworonoga wrzątkiem, a okrutnym filmikiem podzielił się w sieci. Szybko pożałował swojej publikacji.

Kot nie był w stanie wytrzymać z bólu po tym, jak wylano na niego wrzącą wodę. Koszmarne wydarzenia zapewne odcisnęły na nim ogromne piętno i przerwały zaufanie, którym dotychczas darzył nawet nieznane osoby. Trudno sobie wyobrazić, że ktokolwiek mógł dopuścić się czegoś tak okrutnego wobec bezbronnego zwierzęcia, a jeszcze bardziej w głowie nie mieści się fakt, że wszystko zostało nagrane. 

Kot nie mógł wytrzymać z bólu. Chłopak nagrał, jak oblega go wrzątkiem 

Choć wielu miłośników ma zapewne teraz nadzieję, ze wszystko jest jedynie wymysłem mediów, niestety ta potworna historia wydarzyła się naprawdę. Nastolatek Leon Teague wpadł pewnego dnia na możliwie najbardziej absurdalny pomysł. Najpierw chwycił swojego kota, a następnie wyjął z kieszeni telefon i wybrał opcję nagrywania, kierując obiektyw wprost na zwierzaka. 

Stojący na przeciw niego czworonóg nie spodziewał się, że człowiek, którego uważał za swojego pana po chwili postanowi oblać go wrzątkiem. Przerażony kot nie mógł wytrzymać z bólu, jednak młody chłopak zupełnie nic sobie z tego nie robił i w dalszym ciągu narywał zabawny według siebie czyn. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pożałował szybciej niż myślał 

Jakby tego było mało, nastolatek postanowił pochwalić się odrażającym filmikiem w sieci najwyraźniej mając nadzieję, że internauci podzielą jego rozbawienie. Ci jednak zareagowali w zupełnie inny sposób. Błyskawicznie zgłosili sprawę na policję, która niemal od razu namierzyła Leona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko

2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

Chłopak został zatrzymany, a po usłyszeniu zarzutu znęcania się nad zwierzętami, został skazany na 3 lata więzienia. Pokrzywdzonym kociakiem zajęli się weterynarze, dzięki którym szybko zaczął wracać do pełni sił. Czworonóg zyskał nowy, kochający, a przede wszystkim bezpieczny dom, gdzie właściciele dbają o jego dobro. Nadali mu imię Driver.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Źródło: webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News