Po 11 latach kot spotyka swoją dawną właścicielkę. Przez reakcję futrzaka kobieta zalała się łzami

Po 11 latach kot spotyka swoją dawną właścicielkę. Przez reakcję futrzaka kobieta zalała się łzami Źródło: Facebook/Dutchess County SPCA

Kot spotkał swoją właścicielkę dopiero po 11 latach od zaginięcia. Kobieta nie posiadała się ze szczęścia, kiedy ponownie ujrzała swojego włochatego pupila. Reakcja zwierzaka, wywołała u jego właścicielki łzy wzruszenia.

Kot uwielbia chodzić swoimi drogami, a ten lubi wyjątkowo długie wędrówki. Historia tego futrzaka jest niezwykła i pokazuje, że nigdy nie należy się poddawać i tracić nadziei. Właścicielka po 11 latach od zaginięcia swojego pupila, mogła znów się do niego wtulić. Jego reakcja, wycisnęła jej z oczu łzy. 

Kot pojawiał się i znikał

Na posesji Carol O’Connell często pojawiał się kot. Zwierzak nie dał się niestety pogłaskać ani złapać. Był nieufny i wystraszony:

- Pojawiał się i znikał. Zaczęłam go karmić, ale on i tak nie pozwalał mi do siebie podejść. Na szczęście dzięki mojej pracy wiedziałam, jak zachować się w takiej sytuacji. Postanowiłam, że zrobię wszystko, aby zdobyć jego zaufanie - powiedziała Carol O’Connell.

Carol postanowiła wraz z synem zdobyć zaufanie kotka. Po kilku nieudanych próbach, zwierzak w końcu zdecydował się podejść do nowych towarzyszy i pozwolił na okazanie mu odrobiny czułości. Carol postanowiła sprawdzić, czy kot posiada czip. Jak się okazało, kot wcale nie był bezpański. 

Carol zadzwoniła do właścicieli

O'Connell postanowiła skontaktować się z właścicielami kota. Telefon, który wykonała, bardzo ją zaskoczył, bowiem dowiedziała się, że jego właścicielka, poszukuje futrzaka od 11 lat. Kot ma na imię Tiger i zaginął podczas nocy Halloweenowej ponad dekadę temu. Rodzina natychmiast rozpoczęła poszukiwania swojego pupila, jednak próby odnalezienia kotka, były bezskuteczne. Właściciele pogodzili się ze stratą zwierzaka. Nie przeszło im przez myśl, że po tylu latach, znów będą mogli przytulić ukochanego Tigera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ci ludzie pogodzili się ze stratą ukochanego Tigera. Kiedy więc do nich zadzwoniłam, nie mogli uwierzyć, że ich kociak wciąż żyje. W końcu minęło 11 lat. Byli jednak bardzo szczęśliwi. Od razu umówili się na spotkanie – powiedziała Carol.

Spotkanie Tigera z właścicielką, było niezwykle wzruszające dla wszystkich.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

- Gdy tylko na nią spojrzał, od razu oparł głowę na jej ramieniu. Było jasne, że ją rozpoznał. Wszyscy nie mogliśmy przestać płakać – opowiadał o spotkaniu Tigera z właścicielką Carol.

Obecnie kot przebywa już w domu, w którym nie był od 11 lat. Z właścicielką nie rozstaje się na krok, a jego opiekunowie wciąż nie mogą uwierzyć, że znów mają przy sobie ukochanego pupila. 

źródło: Facebook/Dutchess County SPCA

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł