Uznano go za najsmutniejszego kota świata. Wystarczy popatrzeć na jego oczy

Uznano go za najsmutniejszego kota świata. Wystarczy popatrzeć na jego oczy Źródło: Pixabay.com TeamK

Kot został okrzyknięty najsmutniejszym na świecie, wystarczy popatrzeć w jego oczy, by zrozumieć dlaczego. Internauci są zachwyceni wyglądem zwierzaka.

Kot został uznany za najsmutniejszego przedstawiciela swojego gatunku na świecie. Wszystko staje się jasne, kiedy spojrzy się zwierzakowi w oczy. jego niezwykły wygląd przyciągnął masę fanów, internauci są zachwyceni zdjęciami zwierzaka, które pojawiły się w sieci.

Kot jest najsmutniejszy na świecie, tak stwierdzili internauci

Maggie Lou jest właścicielką trzech kotów, z którymi na co dzień mieszka w Pekinie, stolicy Chin. Barher i Bardie mają młodszą siostrę Luhu, która stała się niedawno wieką gwiazdą internetu. Wszystko przez niezwykły wygląd kotki, która została okrzyknięta najsmutniejszą na świecie. Wystarczy spojrzeć w jej oczy, by zrozumieć dlaczego została królową smutnych kotów.

Jej oczy ułożone są w taki sposób, że kotka wygląda, jakby była wiecznie zmartwiona. Patrząc na jej pysk nie sposób powstrzymać wzruszenia. Jej wzrok chwyta za serca tysiące internautów, bo kotka wygląda, jakby właśnie w jej życiu wydarzyło się coś naprawdę okropnego. Właśnie z tego powodu internauci zgodnie uznali ją za najsmutniejszą przedstawicielkę swojego gatunku na całym świecie.

Kot ma zupełnie nietypową minę, użytkownicy sieci pokochali zwierzaka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przekonuje właścicielka kota, zwierzę na co dzień jest radosne i niczego mu nie brakuje. Chętnie bawi się ze swoim rodzeństwem i wspólnie z nimi rozrabia w domu. Jest bardzo szczęśliwym i kochanym kotem, choć jej mina wskazuje na coś zupełnie odwrotnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejne zarażenia w Polsce. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało kolejne ponure wiadomości

2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna

Maggie Lou umieszcza regularnie zdjęcia Luhu i jej rodzeństwa w internecie. Kobieta prowadzi profil na Instagramie, gdzie dzieli się życiem swoich trzech pupili. Konto ma już ponad 160 obserwatorów, a dzięki niezwykłemu wyglądowi małej kotki, liczba fanów wciąż rośnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Przyciągał tłumy Polaków, wszyscy go uwielbiali. Niestety, nie żyje
  4. Musieli zabrać chorą Polkę z powodu koronawirusa. Gdy wychodziła z domu wypowiedziała zdanie, które ratownicy zapamiętają do końca życia
  5. Nie mieści się w głowie, ojciec robił Damiankowi nieludzkie rzeczy. Najgorsze jest jednak zachowanie matki
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News