Kot zaczął drażnić niebezpieczną lwicę. Jej reakcji nikt nie mógł przewidzieć

Kot zaczął drażnić niebezpieczną lwicę. Jej reakcji nikt nie mógł przewidzieć Źródło: youtube/BigCatDerek/

Kot nie mógł wytrzymać i widząc naprzeciw siebie kilkukrotnie większą, niebezpieczną lwicę, postanowił trochę ją pozaczepiać. Wszystko zostało nagrane, a jej reakcji nikt nie był w stanie przewidzieć.

Kot potrafi być nie tylko zabawny, ale i zadziorny, szczególnie jeśli chodzi o zaczepianie kogoś znacznie od siebie większego. Kociaki uwielbiają się bawić, a największą frajdę sprawia im zabawa z innymi zwierzakami. Bywają jednak sytuacje, gdy czworonóg nie do końca zdaje sobie sprawę, z jak niebezpiecznym osobnikiem ma do czynienia, dlatego bez większej uwagi rusza do zaczepek. 

Kot zaczął drażnić niebezpieczną lwicę. Nikt nie mógł przewidzieć jej reakcji 

W serwisie YouTube pojawiło się trwające nieco ponad minutę nagranie prosto z ośrodka ratunkowego dla zwierząt. Na filmiku widać małego kotka, który przymila się do operatora kamery i bez zawahania daje się pogłaskać. Po chwili jednak odbiega od mężczyzny, a swoje małe łapki kieruje w stronę ogromnej klatki, w której znajdowała się wówczas niebezpieczna i kilkukrotnie większa od niego lwica. 

Klatka była zamknięta, więc być może dlatego kot zupełnie nie bał się do niej podejść, a nawet pozwolił sobie na kilka zaczepek. Drażnił dzikie zwierzę w taki sposób, jakby chciał pokazać, że zupełnie się go nie obawia. Puszył ogon i co i rusz podbiegał do lwicy, a następnie oddalał się o kilka kroków, i znów to samo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wyraźnie było widać, że kociakowi sprawia to wiele frajdy, ale to reakcja lwicy była w tym wszystkim najbardziej zdumiewająca. Bez wątpienia, kociak miał wiele szczęścia, że ta była w zamknięciu, jednak trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy gdyby było inaczej zwierzyna zaatakowałaby mniejszego kolegę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przed operacją pacjent zostawił na swoim ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg przez 30 minut dochodził do siebie

2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Lwica nie wydawała się wcale rozdrażniona jego zachowaniem a wręcz przeciwnie. Niepewnie podchodziła do ścian klatki, a w pewnej chwili, gdy kot znów do niej podpiekł, ta wyraźnie przestraszona odskoczyła do tyłu. Mężczyzna, który uchwycił tę zdumiewającą chwilę, nieźle uśmiał się nakręcając oba zwierzaki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie NOWE świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  4. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  5. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat

Źródło: youtube 

Następny artykuł