Kot ukrył się przed wścibskimi
BoredPanda
Agata Jaroszewska - 19 Maja 2020

Po wysypisku śmieci chodzi kot. Tylko najbardziej spostrzegawczy są w stanie go znaleźć

Kot, chociaż trudno w to uwierzyć, jest naprawdę widoczny na zdjęciu. Konieczne jest wytężenie swoje wzroku do granic możliwości, ale satysfakcja z odkrycia położenia futrzaka zrekompensuje ten wysiłek. Ciekawe czy należysz do grupy najbystrzejszych, którym udaje się odnaleźć kota wśród sterty śmieci. Kolory oraz ogrom widocznych na fotografii szczegółów zdecydowanie nie ułatwia tego zadania.

Kot postanowił udać się na małą wycieczkę i postanowił odkryć, co kryje się za kolejnym pagórkiem śmieci. Dobrze, że futrzaki te słyną ze swojej zdolności do utrzymywania równowagi, bo inaczej groziłoby mu spore niebezpieczeństwo.

Pies i dzieckoMałe dziecko zbliżyło się do wielkiego psa. Reakcja pupila była jedyna w swoim rodzaju, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Uda ci się znaleźć kota?

Ten kot opanował do perfekcji sztukę kamuflażu, dobrze wie, jak wykorzystać zgromadzone na wysypisku śmieci, aby ukryć się przed wścibskimi oczami. Futrzaki te, słyną ze swoich umiejętności wtapia się tło. W internecie co chwilę pojawiają się nowe fotografie zdziwionych właścicieli pupili, które chcąc w spokoju oddać się popołudniowej drzemce, znalazły wręcz idealne kryjówki. Koty kochają sprawdzać naszą cierpliwość oraz, jak się okazuje, spostrzegawczość. Ten spacerujący po wysypisku śmieci, jak się okazuje, nie jest wyjątkiem. Na dole artykułu znajdziesz zdjęcie, ale uważaj, gdyż tuż pod nim podajemy odpowiedź. Znalezienie kota jest niesamowicie trudne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Psy i koty12 zdjęć pokazujących, jak koty rządzą psami. Ciężko powstrzymać śmiech, nr 4 i 6 bawią do łezCzytaj dalej

Wykazał się wyjątkowym sprytem

Chociaż nie wiadomo czy kot jest pełnoprawnym mieszkańcem wysypiska, czy jednie wpadł w odwiedziny, to na pewno wiedział, że znalezienie go będzie wyzwaniem. Ciekawe czy osoba robiąca zdjęcie, miała świadomość, że uchwyciła w kadrze spacerującego futrzaka. Koty często sprawdzają na co mogą sobie pozwolić, zarówno w warunkach domowych, jak i w czasie dzikich wypraw. Jeśli ten jegomość nie chciał być niepokojony, to trzeba przyznać, że wykazał się naprawdę wyjątkowym sprytem. Dojrzenie go pomiędzy stertami najróżniejszych sprzętów jest praktycznie niemożliwe, a na pewno zajmuje niesamowicie wiele czasu.

Dzisiaj grzeje:

1. Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19

2. Są nowe, oficjalnie żółte alarmy. Uważajcie na siebie szczególnie wieczorem, Instytut wydał ostrzeżenia

Sprawdź, jak długo będziesz go szukać

Jeśli chcesz podjąć się tego wyzwania i sprawdzić, czy należysz do najbardziej spostrzegawczych osób, może warto włączyć stoper. Element rywalizacji czasowej wprowadza dodatkowy dreszczyk, poza tym to świetny sposób na spędzenie czasu z najbliższymi. Możecie sprawdzić, kto z was jest najbystrzejszym obserwatorem.

Obrazy Pikio

Źródło: BoredPanda

Poniżej znajdziecie odpowiedź w którym miejscu znajduje się kot. Skorzystajcie z niej, gdy naprawdę nie będziecie w stanie go znaleźć, inaczej zepsujecie sobie zabawę.

Obrazy Pikio

Źródło: BoredPanda

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one
  2. Sarna zakleszczyła się w płocie. Materiał z akcji ratunkowej poraża
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Uwielbiane przez Polaków miejsce ogłosiło ważną decyzję. Podano datę, już wkrótce

Mama, w wyniku tragedii, straciła dwie córeczkiMama mogła tylko patrzeć, jak jej 3-letnie córeczki umierają. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła całą miejscowościąCzytaj dalej

Źródło: BoredPanda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News