Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył"

Kierowca wziął pod swój dach bezdomnego kota. Niesamowite, jak kilka dni później zwierzak się "odwdzięczył" Źródło: instagram.com cat_taxi

Bezdomny kot nie zwlekał długo z wyrazami wdzięczności. Już po kilku dniach odwdzięczył się nowemu właścicielowi za przygarnięcie go.

Kot z powyższego zdjęcia to Czaj i ma za sobą naprawdę trudną przeszłość. Choć dziś ma kochającą rodzinę i bezpieczny domu, jeszcze do niedawna błąkał się po ulicach miasta, szukając czegokolwiek do zjedzenia. Pewnego dnia jednak los się do niego uśmiechnął. Wówczas wszystko się zmieniło, a on postanowił odwdzięczyć się nowemu opiekunowi. 

Kierowca przygarnął bezdomnego kota 

Ołeksandr Zigulia, taksówkarz z Charkowa, w czasie jednej ze swoich tras napotkał rudego, bezbronnego kota, wyraźnie szukającego odrobiny miłości. Poruszony jego losem postanowił od razu zabrać go ze sobą. Nadał mu imię Czaj i obdarzył niezwykłą opieką i czułością. Kociak coraz bardziej przyzwyczajał się do nowego otoczenia oraz właścicieli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Inni domownicy pokochali go od pierwszego wejrzenia, a Ołeksandr był na tyle zafascynowany pupilem, że wpadł na pomysł, jak wykorzystać go do swojego biznesu. Choć niektórym może być trudno w to uwierzyć, ale po kilku dniach wydarzyło się coś niesamowitego, a Czaj w cudny sposób odwdzięczył się właścicielowi za zapewnienie mu domu. 

Kot odwdzięczył się w niesamowity sposób 

Ołeksandr z chęcią zabierał czworonoga do pracy, aż w końcu wpadł na pomysł, by Czaj stał się pełnoprawnym pracownikiem, umilającym klientom czas w podróży. Mimo iż kociak mógł zaprotestować i nie wyrażać chęci do pomocy, on w taki właśnie sposób odwdzięczył się opiekunowi, chętnie przesiadując na tylnej i przedniej kanapie taksówki. Najlepiej jednak czuł się obok swojego pana. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niewypowiedziana tragedia na południu Polski. 4 osoby nie miały żadnych szans na przeżycie

2. Biedronka wprowadziła ogromne zmiany w związku z wirusem. Musicie to wiedzieć

Niemniej jednak, klienci oszaleli na punkcie kociaka, od razu wystawiając taksówkarzowi najwyższe rekomendacje. Jego działalność stała się najpopularniejsza w całej okolicy, dzięki czemu wzrosły również jego dochody. Ołeksandr postanowił nawet zmienić nazwę firmy na "Cat Taxi", a także założyć konto na Instagramie, w pełni poświęcone kociakowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?
  2. Grupa krwi może zwiększać podatność na koronawirusa. Ciekawe spostrzeżenie chińskich badaczy
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Kasia Cichopek rozsierdziła wielu fanów. Runęła lawina bardzo nieładnych obelg w jej kierunku
  5. Bilans rośnie w szybkim tempie. Nowe przypadki koronawirusa w Polsce
  6. Wspaniałe wiadomości z Chin ws. koronawirusa. W końcu dają nadzieję

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News