Weterynarz zobaczyła, co zrobili kotu, i ścięło ją z nóg. "Tylko chore potwory są zdolne do tak okrutnych rzeczy"

Weterynarz zobaczyła, co zrobili kotu, i ścięło ją z nóg. "Tylko chore potwory są zdolne do tak okrutnych rzeczy" Źródło: .

Kot został przywieziony do weterynarza w przerażająco złym stanie. Zwierzak został potraktowany przez ludzi w sposób, który wprost odbiera mowę. Lekarka, która się nim zajmowała, wprost nie mogła w to uwierzyć. Takie bestialstwo jest przerażające.

Kot znaleziony przez pracowników miejskiego zakładu oczyszczania był w wyjątkowo złym stanie. Malutkie zwierzę miało problem z oddychaniem i w walce o jego życie liczyła się każda sekunda. Lekarka, która przyjęła go na izbie przyjęć w pogotowiu weterynaryjnym, wprost nie mogła uwierzyć, że ludzie są zdolni do takiego bestialstwa.

Kot miał wielkie problemy. Gdyby nie szybka reakcja, zginąłby

Do opisywanej historii doszło na jednym z amerykańskich przedmieść. Pracownicy oczyszczalni śmieci w trakcie wykonywania swojej pracy zauważyli, że w jednym z kubłów znajduje się dziwne stworzenie. Zwierzak był polepiony pianką montażową i miał wielkie problemy, aby normalnie oddychać i funkcjonować.

Mężczyźni, nie czekając długo, odwieźli kota do weterynarza, gdzie przyjął on fachową pomoc. Uwolnienie go ze śmiertelnej pułapki było bardzo trudne, ale ostatecznie udało się wygolić oblepione substancją futro i przywrócić kota do normalnego stanu. Samą operację na zwierzaku postanowiła skomentować przeprowadzająca zabiegi lekarz weterynarii, która nie widziała czegoś takiego w ciągu całej swojej kariery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz weterynarii była w szoku

Sama doktor przyznała, że nie widziała jeszcze nigdy takiego bestialstwa na bezbronnym zwierzaku. Jak podkreśla, to, co wylądowało na jej stole operacyjnym, wyglądało jak manekin z horroru.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec

- Wyglądał jak coś z halloweenowego horroru! Oczywiście w piance nie leżał zbyt długo, bo inaczej by się udusił. Głowa była nią pokryta, pyszczek był pokryty, nogi sztywne, nie mógł nimi poruszyć. Tylko chore potwory są zdolne do tak okrutnych rzeczy - opisywała lekarka.

Kota na szczęście udało się ocalić, ale policja bada, kto mógł się dopuścić tak przerażającego czynu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  4. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  5. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News