Na zdjęciu znajduje się kot, uda ci się go znaleźć? Aż 90% osób poddaje się po minucie

Na zdjęciu znajduje się kot, uda ci się go znaleźć? Aż 90% osób poddaje się po minucie Źródło: webniusy.com

Kot w nieprawdopodobny sposób ukrył się na zdjęciu, choć raczej nie miał tego w planach. Zwierzak dosłownie wtopił się w tło, co sprawia, że tylko nielicznym udaje się go dostrzec.

Przesłodki kot jest wręcz niezauważalny, aż 90% osób poddaje się po zaledwie minucie. Trzeba być naprawdę spostrzegawczym, by móc go odnaleźć. Jeżeli chcesz przekonać się, czy należysz do niewielkiego grona szczęśliwców, którym udało się dostrzec kocura, koniecznie spróbuj swoich sił. 

Czy wiesz, gdzie ukrył się kot? 

Spójrz na powyższe zdjęcie i zastanów się, czy już na pierwszy rzut oka dostrzegłeś uroczego kota. Zdradzamy, że zdecydowanie nie jest to maleńki kotek, dlatego wbrew pozorom, znalezienie go nie powinno być aż tak trudne. Kłopotliwe okazało się umaszczenie, przez które czworonóg dosłownie wtopił się w tło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niewielu udaje się poprawnie wskazać miejsce, gdzie znajduje się pupil. Jeśli i tobie się to nie udaje, nie poddawaj się. Daj sobie nieco więcej czasu i kawałek po kawału przeczesuj wzrokiem zdjęcie, aż go dostrzeżesz. Musisz naprawdę dobrze się skupić, bo wystarczy chwila rozproszenia, by kociak ci umknął. Postaraj się znaleźć jeden szczegół, który być może przypomina ci fragment kociego ciała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość z ostatniej chwili. Po ciężkiej chorobie zmarł ulubieniec wielu Polaków, Andrzej Stelmach

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Niepokojące sceny na ulicy. Rodzice zgwałconej i zamordowanej nastolatki nagle zrobili jedną rzecz związaną z Tomaszem Komendą

By nieco ułatwić ci to zadanie zdradzamy, że gdyby zwierzak był innego koloru, od razu zauważyłbyś go na pierwszym planie. Nie szukaj go zatem w oddali, a w miejscu, które od razu rzuca się w oczy. Widzisz? Jeśli tak, to świetnie! Jeżeli jednak nadal ci się nie udało, damy ci jeszcze jedną podpowiedź - znajdź miejsce, w którym kociak mógłby smacznie ułożyć się do snu. Teraz rozwikłanie zagadki powinno zająć ci zaledwie kilka sekund. Zajrzyj niżej, by upewnić się, że podałeś poprawną odpowiedź.

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVP Info ostrzega, może zrobić się naprawdę groźnie. Eksperci nie pozostawiają złudzeń ws. warunków pogodowych
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź zwaliła ją z nóg
  4. Słupy dymu widoczne z kilometrów, katastrofa w polskiej miejscowości. Potwierdzono wiadomość o ofierze śmiertelnej
  5. Tragedia gwiazdy "Klanu", "Barw szczęścia" i "Złotopolskich". Śmierć nadeszła nagle, ból pozostał do dziś
  6. Wyrzucane przez wszystkich skórki od banana zwalczają uciążliwości. Kobieta je stosuje i mówi o piorunujących efektach

Źródło: Webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News