Na zdjęciu jest mały kotek, widzisz? Większość się poddaje

Na zdjęciu jest mały kotek, widzisz? Większość się poddaje Źródło: Fot. Facebook

Kot to wyjątkowe zwierzę. Jest niezależne, samodzielne i zwykle lubi stawiać na swoim. Potrafi okazywać uczucia, ale gdy ma ochotę, schowa się tak, że nikt go nie odnajdzie. To zdjęcie jest na to dowodem.

Kot często lubi pozostawać w ukryciu i nie chce rzucać się w oczy. Te zwierzęta zwykle wybierają legowiska nieco w cieniu, nierzucające się w oczy, by same widziały wszystko, ale ich nie dostrzegł nikt. Jeśli mają ochotę, potrafią tulić się i łasić, jednak muszą wyraźnie dać znak, że przyszedł na to czas. 

Jeśli akurat nie mają nastroju, schowają się w liściach i nigdy ich nikt nie odnajdzie, tak jak kota z tego zdjęcia. Ta fotografia błyskawicznie stała się hitem internetu, gdyż bardzo niewielu osobom udało się odnaleźć uroczego zwierzaka. 

Gdzie na zdjęciu ukrył się kot?

Zadanie utrudnia nam znacznie rozmiar fotografii. Jest ona duża i w całości pokryta liśćmi, które mienią się kolorami. Jeśli patrzymy z daleka, nie mamy szans na odnalezienie w tym gąszczu zwierzaka, który na dodatek ma barwę pyszczka podobną do liści. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jedynym sposobem na odnalezienie kota jest dokładnie prześledzenie zdjęcia, centymetr po centymetrze. Dla ułatwienia dodamy, że w tym gąszczu znajduje się jedynie pyszczek zwierzaka, a nie on w całości. To znacznie komplikuje sprawę, jednak nie bez przyczyny zadanie to określa się jako jedno z najtrudniejszych w internecie.

Niewielu internautom udaje się go odnaleźć

Kolejną podpowiedzią jest lokalizacja, na której trzeba się skupić. Niech wasz wzrok będzie szczególnie wytężony w górnej części obrazka. Na dole nie ma czego szukać, są tam same liście. Warto też pozostawić w spokoju obrzeża fotografii - tam kot się nie ukrył.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

 

Jeśli te wszystkie podpowiedzi nie pomogły, na dole prezentujemy fotografię, na której kot został zaznaczony na czerwono. Z pewnością nieraz patrzyliście w to miejsce - to jednak jest prawdziwy spryciarz, który nie chciał być zauważony przez nikogo. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 320 tys. Polaków W PUŁAPCE. ZUS tylko czeka na ich błąd
  3. Irena Santor się nie poddaje. Wierzymy, że jej się uda
  4. Miał mnóstwo planów, była nadzieja na pełne wyzdrowienie. Paweł Królikowski walczy
  5. Nie do pomyślenia, uczennica zaszła w ciążę z 10-latkiem. Najbardziej zdumiewa jednak inna rzecz

Źródło: Rover.com

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News