Każdy, kto zobaczył tego kota, brzydził się go dotknąć. Wziął go na ręce, ale nim doszedł z nim do domu zmarł, a w oczach mężczyzny pojawiły się łzy

Każdy, kto zobaczył tego kota, brzydził się go dotknąć. Wziął go na ręce, ale nim doszedł z nim do domu zmarł, a w oczach mężczyzny pojawiły się łzy Źródło: Facebook

Kot z podwórka nie miał łatwego życia. Widać to było gołym okiem. Mimo jego odrzucającego wyglądu, mężczyzna postanowił dać mu szansę i zabrał go ze sobą do domu. Nie mógł przygotować się na tragedię, która czekała tuż za rogiem.

Kot, którego mężczyzna kojarzył z podwórka, z pewnością dla większości ludzi nie wyglądał na czworonoga, którego chcieliby trzymać w domu. Sąsiedzi ochrzcili go "Brzydalem" przez wyjątkowo odrażający wygląd. Jak się okazało, kot miał jednak swoje zalety - wielkie serce, które okazywał każdemu, kto był skłonny poświęcić mu choć chwilę.

Kot z piekła rodem okazał się mieć złote serce

Mężczyzna podzielił się swoim przeżyciem z internautami, bo historia Brzydala wstrząsnęła nim na tyle, że nie mógł zachować milczenia.

- Brzydal ponad wszystko kochał trzy rzeczy: walczyć, wyjadać ze śmietnika oraz, że tak powiem, miłość. Połączenie tych trzech rzeczy oraz życia na ulicy wyryło na Brzydalu swoje piętno - zaczął swoją opowieść mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kot z wiadomych powodów nie cieszył się w okolicy zbędą popularnością. Niechęć, którą okazywali mu mieszkańcy, przybierała niekiedy bardzo okrutny charakter.

- Za każdym razem, gdy ktoś zobaczył Brzydala, natychmiast stwierdzał: „Co za brzydki kot!” Wszystkim dzieciom w okolicy rodzice zalecili, by nie zbliżały się do niego. Dorośli natomiast przeganiali go, gdy tylko próbował przyjść do ich domu. Robili to rzucając w niego kamieniami, albo polewając go wodą - kontynuował swoją opowieść mężczyzna, którego zainteresował los zwierzaka.

Brzydala spotkał smutny los

Z opowieści mężczyzny wynikało jednak, że Brzydal miał słaby punkt - wystarczyło go pogłaskać lub wziąć na ręce, żeby natychmiast wtulił się w nowego przyjaciela i zaczął go lizać po twarzy, niemal jak pies. Pewnego dnia Brzydal postanowił okazać swoje uczucia dwóm dużym psom, które nie były zachwycone z jego atencji. Mężczyzna usłyszał głośne miauczenie i niepokojące odgłosy i postanowił zbadać sprawę.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

- Brzydal leżał w mokrej plamie, jego tylne łapki były okropnie wygięte, a z przodu zamiast futerka była ogromna rana. Podniosłem go i chciałem zanieść do domu, słyszałem jego ziajanie i dyszenie. Widziałem że się męczy. Pomyślałem, że musi go strasznie boleć - powiedział mężczyzna.

Postanowił pomóc kotu, chociaż czuł, że jest już za późno. Gdy wziął go na ręce, kot zaczął przytulać się do niego i mruczeć, zupełnie, jakby od tego, że umiera ważniejsze było to, że ktoś mu wreszcie okazał czułość. Niestety maluch nie przeżył, lecz dał bardzo ważną lekcję temu człowiekowi. Mężczyzna stwierdził, że od tej pory będzie mniej zwracał uwagę na to, jak ktoś wygląda - a bardziej na to, czy przypadkiem nie ma złotego serca, jak Brzydal. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Ciężarna kobieta miała dostać rutynowy zastrzyk. Lekarz wykonał aborcję. Gdy się zorientował, było już za późno
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

źródło: zobaczto

Następny artykuł