kot
Facebook Philly
Mateusz Sidorek - 16 Maja 2020

Kot nagle zachorował. Gdy weterynarz zajrzał do jego brzucha, nie mógł uwierzyć, ludzka głupota nie zna granic

Ten kot zachorował nagle i nikt nie wiedział, jak mu pomóc. Lekarze ostrzegli wszystkich właścicieli futrzaków, aby nie doprowadzili do tragedii. Specjaliści obawiają się, że ten przypadek może być dopiero początkiem lawiny. Okres pandemii koronawirusa może być bardzo niebezpieczny dla naszych pupili.

Chory kot potwierdził obawy lekarzy. Zachowanie ludzi podczas pandemii skończyło się tragedią dla pupila. Foxxy trafiła do weterynarza z podejrzeniem niedrożności układu pokarmowego. Specjaliści wdrożyli odpowiednie metody leczenia, jednak nie przynosiły one oczekiwanych efektów. W końcu znaleziono przyczynę cierpienia czworonoga.

Aktorka pogryziona przez psaPolska aktorka prawie straciła oko. Pogryzł ją własny pies, musiała podjąć dramatyczną decyzję, zdjęcie tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Mimo starań weterynarze nie potrafili pomoc futrzakowi i kot nie przeżył. Gdy fachowcy odkryli, dlaczego zwierzę zachorowało, postanowili zaapelować do wszystkich właścicieli. Podkreślili, że to, jak zachowują się ludzie podczas pandemii koronawirusa, ma ogromny wpływ na życie ich pupili. To właśnie dlatego Foxxy zachorowała i ostatecznie nie przeżyła.

Kot zachorował po połknięciu rękawiczki ochronnej

ACCT Philly opublikował na swoim Facebooku zdjęcie z informacją, że to nie pierwszy kot, który cierpi przez nieodpowiedzialne zachowanie ludzi w czasie pandemii koronawirusa. Specjaliści przekazali, że zwierzęta mogą mylić środki ochronne, których używamy na co dzień, ze zwykłym jedzeniem. W konsekwencji mogą zjadać maseczki czy rękawiczki, jak było w przypadku Foxxy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przejrzała telefon ukochanegoPrzejrzała telefon ukochanego, po czym popełniła samobójstwo. Ujrzała przerażające rzeczy, tylko dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Mimo pomocy kot nie przeżył. Specjaliści zwrócili uwagę na fakt, że elementy produktów ochronnych mogą zostać w przewodach pokarmowych zwierząt. Futrzaki, które nie będą wystarczająco odporne, niestety mogą nie przeżyć rekonwalescencji. Często nawet operacja nie sprawi, że wrócą do zdrowia. Dlatego weterynarze zaapelowali do właścicieli.

Dzisiaj grzeje:

1. Stało się. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło właśnie przebicie kolejnej bariery

2.Jest najnowsza prognoza zagrożeń IMGW. Nadchodzi poważne załamanie pogody, lepiej się przygotować

Kot, którego dramatyczną historię przekazał ACCT Philly, ma posłużyć jako ostrzeżenie. Jak informuje portal Wamiz, apeluje się do wszystkich, aby środki ochrony, jak maseczki czy rękawiczki, trafiały do zamkniętych pojemników na śmieci. Są to przedmioty zbyt lekkie, żeby utrzymały się w zwykłych koszach. Niestety połknięcie ich przez zwierzęta bardzo często może skończyć się ich zgonem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot zniknął z domu i pokonał 2 tysiące kilometrów. Po 5 latach stało się niezwykłe
  2. Właściciele przynieśli do domu małą kaczkę mandarynkę. Reakcja jamnika zachwyca
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. Ciężko w to uwierzyć, ale na zdjęciu jest aż sześć kotów. Tylko 5% osób zauważa szóstego za pierwszym razem
  5. Pilne spotkanie sztabu kryzysowego. Wszystko w polskim epicentrum wirusa
  6. Tysiące Polaków będzie rozczarowanych 1000+ na wakacje. Porażająca opinia eksperta

Dziewczyna pokazała zdjęcie z córeczką19-latka wstawiła zdjęcie z córeczką. Wszystkim umknął jeden szczegół, prawda jeży włos na głowieCzytaj dalej

źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News