Kot odpoczywał na kanapie. Nagle obok niego pojawiła się papuga, właściciel natychmiast sięgnął po telefon

Kot odpoczywał na kanapie. Nagle obok niego pojawiła się papuga, właściciel natychmiast sięgnął po telefon Źródło: instagram.com zazooandsimba

Kot wylegiwał się na kanapie, gdy nagle podeszła do niego papuga. Widząc to właściciel szybko chwycił za telefon i wszystko nagrał. Niebywałe sceny.

Kot należy raczej do tych zwierząt, które wolą chodzić własnymi ścieżkami. Wyraźnie dają znać, gdy chcą spędzić czas w samotności, dlatego wówczas lepiej nie wchodzić im w drogę. Kociak, o którym za chwilę wam opowiemy, nie miał jednak zbyt wiele do powiedzenia, gdy podeszła do niego papuga. Dalsze wydarzenia odbierają mowę.

Kot i papuga zostali najlepszymi przyjaciółmi? Nagranie nie pozostawia złudzeń 

Instagram o nazwie "zazooandsimba" zdecydowanie wyróżnia się na tle innych profili, a wszystko za sprawą tego komu został on poświęcony. Konto jest przepełnione zdjęciami i nagraniami kota imieniem Simba i kakadu o imieniu Zazoo. Jest to para niezwykłych przyjaciół z dwóch zupełnie różnych światów. Mimo to, mieszkając pod jednym dachem, bardzo się polubili i teraz spędzają ze sobą niemal każdą chwilę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na jednym z filmików doskonale widać silną więź jaka ich połączyła. Simba w najlepsze odpoczywał sobie na kanapie, gdy nagle w pobliżu pojawił się Zazoo. Po kilku sekundach wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. Kot zaczął traktować papugę jak własną pociechę - mył ją i opiekował najlepiej jak tylko potrafił. Widok był doprawdy rozczulający. Krótkie nagranie stało się hitem internetu zgarniając blisko 50 tysięcy polubień. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa

2. Gwiazdor „M jak miłość” trafił do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Puściły mu nerwy, dał im ostro popalić

Internauci są rozczuleni zachowaniem Simby. Rzeczywiście, chyba mało kto spodziewałby się, że kot może w tak przyjacielski sposób zachowywać się względem ptaka, które przecież są często atakowane przez czworonogi. Właściciel obu zwierzaków ma wielkie szczęście, że udało mu się przygarnąć pod swój dach tak pokojowo nastawione do siebie zwierzaki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Nie żyje młoda polska zawodniczka. Miała zaledwie 13 lat, przegrała z chorobą
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Ważny apel Światowej Organizacji Zdrowia. Druzgocące dane, nie tylko seniorzy muszą uważać na koronawirusa
  5. Dotarli do tajnego raportu zagranicznego rządu. Ujawniają, ile potrwa epidemia i ilu ludzi może umrzeć
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News