Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji Źródło: twitter

Kot pokazany na nagraniu był katowany metalową pałką. Oprawcy szukała cała Polska. W końcu się udało, 20-letni mężczyzna jest już w rękach policji.

Kot przez ponad minutę był uderzany kilkanaście razy metalową pałką. Pomimo tego, że zwierzę chce uciec od oprawcy, ten katuje go jeszcze mocnej. W końcu mężczyzna otwiera drzwi, przez które kot ucieka na dwór. Tak kończy się nagranie, które kilka dni temu trafiło do sieci i sprawiło, że miliony Polaków udostępniały post, by znaleźć mężczyznę odpowiedzialnego za znęcanie się nad zwierzętami. W końcu udało się, 20-latek znajduje się w rękach policji. 

Kot był katowany przez 20-latka. Znana jest tożsamość oprawcy

Okazuje się, że mężczyzna, który na nagraniu znęcał się nad zwierzęciem, sam zgłosił się na policję. Zgodnie z informacjami, które podała kwidzyńska policja, oprawcą jest 20-letni mieszkaniec Prabut. 

- Policja prowadziła intensywne działania w celu ustalenia miejsca przebywania poszukiwanego. Mężczyzna dziś rano zgłosił się na policję - przekazała policja

20-letni Mateusz B. z Prabut zostanie już dziś przesłuchany, a także zostaną mu postawione zarzuty. 

Kto stał za kamerą, kiedy kot był katowany?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z nagraniem kilka dni temu na policję zgłosiła się też Klaudia Cz., która nagrywała, jak jej były partner katuje zwierzę metalową pałką. Dziewczyna została zatrzymana przez policję i usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. 

W mediach społecznościowych pojawił się post dziewczyny, która stała za kamerą, podczas gdy jej chłopak katował zwierzę. 

- Bałam się zareagować mimo łez w oczach, bałam się, że mi coś zrobi. Od 5 miesięcy gryzło mnie sumienie i w końcu stanęłam na odwagę i poprosiłam koleżankę o pomoc, co mam zrobić z nagraniem, bo nie mogłam znieść bólu, który czułam, on rozkazywał mi, traktował okropnie i bałam się strasznie ujawnić, co zrobił - napisała kobieta w mediach społecznościowych. 

Zaostrzenie kar za znęcanie się nad zwierzętami 

Po zaostrzeniu przepisów dotyczących znęcania się nad zwierzętami, tak jak w tym przypadku ze szczególnym okrucieństwem, najwyższa z możliwych kar wynosi do 5 lat pozbawienia wolności oraz 100 tysięcy złotych grzywny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2. Nieoczekiwane oświadczenie Magdy z Pięknych i Młodych. Jedna ze stron skłamała i wprowadzała w błąd?

Zabójstwo zwierząt nie powinno przejść niezauważone. Szczególne okrucieństwo, które widać na nagraniu, sprawiło, że w sprawę znalezienia sprawcy włączyło się wiele osób. To dobry znak, kiedy obywatele naszego kraju łączą się, by odnaleźć człowieka, który decyduje się wyrządzić ból niewinnemu zwierzakowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Przejdziesz chodnikiem i zapłacisz 10 tys. zł kary. Absurdalny przepis zaskakuje przechodniów
  3. Starsi ludzie zdruzgotani, koszmarne informacje TVN. Okropna śmierć rozerwała polskie serca i dusze
  4. Pamiętacie Mariolkę ze Świata według Kiepskich? Dziś wygląda niewiarygodnie, dwa razy musieliśmy sprawdzić czy to ona
  5. Straszna przepowiednia siostry Meghan Markle właśnie spełnia się na naszych oczach. Aż trudno uwierzyć

źródło: polsat news

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News