Mężczyzna oddał kota do schroniska. Okazało się, że pod kocykiem, na którym leżał, czekała wielka niespodzianka

Mężczyzna oddał kota do schroniska. Okazało się, że pod kocykiem, na którym leżał, czekała  wielka niespodzianka Źródło: Wikimedia Commons

W koszyku oddanym do schroniska znajdował się mały kot, wymagający karmienia butelką. Pracownicy placówki natychmiast skontaktowali ze współpracowniczką, która czasami zajmowała się tymczasowo zwierzakami. Wtedy okazało się, że pod kocem w koszu znajduje się niespodzianka.

Kot trafił do schroniska jeszcze jako małe zwierzę, niezdolne do samodzielnego przeżycia. Wolontariusze wiedzieli, że nie mogą go oddać jeszcze do opieki. Zdecydowali się więc na zadzwonienie do kobiety, która często przyjmowała zwierzęta "na odchowanie" przed oddaniem do adopcji.

Kot miał trafić do adopcji. Znajdował się w koszu z kocem, nie wiedzieli co jest jeszcze w środku

Sarah Kelly, gdy dowiedziała się o tym, że będzie miała zwierzaka do adopcji, była akurat w księgarni, Barnes&Nobles. Stwierdziła wtedy, że szkoda, że to tylko jeden kot, bo zwierzak miałby towarzystwo i mogłaby nazwać je od imienia lokalu, w którym właśnie siedziała, czyli Barnes i Nobles.

Kobieta dowiedziała się również, że zwierzaka będzie trzeba karmić butelką. Gdy szykowała się już na przyjęcie jednego kota, nagle dostała kolejny telefon od schroniska. Okazało się, że wolontariusz, gdy odwinął kawałek koca, znalazł w środku niemałą niespodziankę.

Niespodzianka była zawinięta w koc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że w szary koc zawinięty był jeszcze jeden mały kot. Był znacznie mniejszy od drugiego i bury, przez co trudno było go zauważyć w szarym kocu. Kociak był przestraszony i bardzo drobnej budowy, widocznie potrzebował opieki. Wolontariusz jednak wiedział, że trafi we właściwe ręce.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów

2. Doniesienia o tragedii w szkole są druzgocące. Niestety są ofiary śmiertelne i wielu rannych, zwołano pilną naradę dot. bezp. w rosyjskiej szkole

 

Sarah był zadowolona z faktu, że trafił jej się jeszcze drugi kot. Później oba zwierzaki stały się nierozłączne, zaczęły zdrowo rosnąć pod opieką czujnej wolontariuszki. Niedługo będą gotowe do adopcji, a póki co tymczasowa właścicielka chwali się nimi na Instagramie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady
  4. Ziścił się czarny scenariusz dla Tadeusza Rydzyka. Z jego radiem jeszcze nie było tak źle
  5. Mąż kupił jej BMW. Mężczyznom na parkingu udzieliła najbardziej kobiecej odpowiedzi świata

Źródło: Wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News