Oczy wyjdą wam z orbit, kot urodził się z dwoma pyszczkami. Kilka dni później umierał w męczarniach

Oczy wyjdą wam z orbit, kot urodził się z dwoma pyszczkami. Kilka dni później umierał w męczarniach Źródło: facebook/bettie_bee/

Kot zyskał ogromną popularność przez swoją niepełnosprawność. Tysiące osób cierpiało wraz z właścicielem czworonoga, gdy zwierzak konał w męczarniach. Ta historia wzrusza do łez.

Kot, który urodził się z dwoma pyszczkami, w mgnieniu oka stał się najsławniejszym zwierzakiem w sieci. Mimo odmiennego wyglądu, wszyscy od razu go pokochali. Wiele wskazywało na to, że mimo niepełnosprawności kociak będzie miał się dobrze, jednak niespodziewanie przyszła potworna choroba, która odebrała mu życie. 

Trudno w to uwierzyć. Kot urodził się z dwoma twarzami 

Gdy mała kotka przyszła na świat, jej właścicielom oczy wyszły z orbit. Okazało się, że zwierzak ma dwa nosy, trzy gałki oczne, dwa pyszczki. Wszyscy byli pewni, że czworonóg nie ma szans na przeżycie nawet kilku godzin, jednak ku ich zdumieniu, miał się naprawdę dobrze. 

Szybko znaleziono nowy dom dla kotki, a ta zyskała imię Bettie Bee. Mimo odmienności, mężczyzna, który ją przygarnął, od razu się w niej zakochał. Miłość była tak wielka, że postanowił stworzyć na Facebooku profil swojej pupilki, noszący jej imię. Wstawiał tam mnóstwo jej zdjęć. Internauci, choć nie mogli uwierzyć w jej wygląd, byli nią naprawdę zafascynowani. Wszystko układało się jak najlepiej, jednak do czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kilka dni później konała w męczarniach 

Szczęście nie trwało długo, bowiem już po kilku dniach, kotka poważnie zachorowała na zapalenie płuc. Koty zawsze ciężko przechodzą choroby układu oddechowego, a dla takiego malucha była to prawdziwa męczarnia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"

2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Właściciel udał się z nią do weterynarza, by choć trochę pomóc w cierpieniu. Mężczyzna nie chciał pozwolić, by jej ostatnie dni były przepełnione bólem, dlatego zdecydował się na ostateczny krok. Po śmierci Bettie Bee kilkukrotnie wspomniał, że bardzo przeżył całą sytuację i jak się okazało, internauci, którzy śledzili profil kotki, cierpieli wraz z nim.  

 

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Danuta Wałęsa po latach zdobyła się na wstrząsające wyznanie. Nikt nie miał o tym pojęcia, Lech nie będzie zadowolony
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja 
  4. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: merdacz 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu