Dramatyczny apel schroniska. Potrzebna jest pomoc dla 50 kociąt

Dramatyczny apel schroniska. Potrzebna jest pomoc dla 50 kociąt Źródło: Facebook/schronisko_na_paluchu

Jeden kot może wywołać ogromne poruszenie, a co dopiero, gdy jest ich aż 50? Podwarszawskie schronisko kieruje poważny apel do wszystkich, prosząc o pomoc. Małe zwierzaki znalazły się w naprawdę dramatycznej sytuacji i wymagają natychmiastowego wsparcia.

Nie jeden kot, nie dwa, a aż 50 potrzebuje niezwłocznej pomocy. Jedno ze schronisk zamieściło w sieci wzruszający film, za pomocą którego stara się ukazać reszcie społeczeństwa, jak smutny los spotkał te bezbronne zwierzaki. Trudno jest powstrzymać łzy wzruszenia, widząc coś takiego, a wiadomość doprawdy rozrywa serce na kawałki.  

Mały kot potrzebuje pomocy 

Podwarszawskie schronisko "Na Paluchu" opublikowało na Facebooku kilkuminutowy filmik, w którym zostało ukazane życie aż 50 kociaków w tamtejszym miejscu. Jak możemy się dowiedzieć, większość z nich trafiła tam osobno i z zupełnie innego powodu, jednak każdy kociak tak samo domaga się miłości i opieki. Na zamieszczonym w sieci filmiku wyraźnie widać, że maleńkie zwierzaki próbują się wydostać z klatek, w których się znajdują. 

- Podobno Facebook "nie lubi" filmów dłuższych niż 30 sekund, ale w 30 sekund nie jesteśmy w stanie pokazać Wam nawet ułamka kociego nieszczęścia, jakie rozgrywa się obecne w schronisku.  50 bezbronnych kocich maluszków czeka w klatkach i ciągle przyjeżdżają nowe - czytamy.  

Jak informuje schronisko, każdy ze znajdujących się tam kociaków, gdy tylko widzi zbliżającego się do niego człowieka, stara się jak najbardziej zwrócić na siebie uwagę, by zostać zabranym do prawdziwego domu. "Na Paluchu" prosi o pomoc i apeluje, by każdy, kto zobaczy to nagranie rozważył adopcję jednego z maluchów.

- Wszystkie miały beznadziejny start w życie, żadne z nich nie chce tu być... Adopcje odbywają się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12-17. Pamiętajcie o transporterku do przewozu kotów - informuje schronisko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Internauci reagują. Padło wiele deklaracji

Poruszeni nagraniem użytkownicy Facebooka, licznie komentują post wyraźnie współczując kociakom. Znalazło się spore grono osób, które deklarują, że już niebawem adoptują jednego z nich. Nie zabrakło również komentarzy, w których internauci informowali, że już stali się szczęśliwymi właścicielami kociaka. 

- Przekonaliście mnie, po odbiorze samochodu od mechanika, czyli za kilka dni, przyjeżdżam po kociaka - czytamy. 

- Wziąłem jednego kotka z filmu strasznie wdzięczny za to że został zabrany !!! Kto może niech bierze dużo miłości oddadzą !!! - pisze jeden z internautów. 

- Adopcja kotka z Palucha była najlepszą decyzją w zeszłym roku... POLECAM!!! - dodaje kolejna. 

- Ja mam już dwa w tym jeden od Was... wątpię że by zaakceptowali następnego w szczególności że ten od Was jest terrorysta - wyznaje jeszcze inna. 

Oto film, który poruszył internautów:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała! 
  3. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
  4. Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie
  5. Nie żyje 50 dzieci, tragedia za granicą. Zjadły popularny owoc
  6. Wodzianka Wojewódzkiego wiedziała, że wywoła skandal, ale musiała przerwać milczenie. Bita i upokarzana w domu, 4 razy przeszła próbę samobójczą  

Źródło: Facebook 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu