On żyje naprawdę, kot z ludzką twarzą. Wygląda niesamowicie i przerażająco jednocześnie

On żyje naprawdę, kot z ludzką twarzą. Wygląda niesamowicie i przerażająco jednocześnie Źródło: Instagram / catsvill_county

Kot z ludzką twarzą istnieje naprawdę i podbija internet. Wygląda przerażająco i niesamowicie jednocześnie, a internauci po prostu nie mogą wyjść z podziwu. Czegoś takiego jeszcze nie było.

Kot okazał się prawdziwą gwiazdą internetu, choć ma zaledwie kilka miesięcy, a kolorem sierści niczym nie różni się od innych kociaków. Jednak to, co najbardziej wyróżnia go na tle pozostałych osobników, to pyszczek, a raczej twarz, bowiem u zwierzaka wygląda ona zupełnie jak ludzka. Jeśli wydaje Wam się, że wszystko jest tylko zmyśloną historyjką, jesteście w ogromnym błędzie - czworonóg istnieje naprawdę, a jego opiekunka to prawdziwa szczęściara.

Kot z ludzką twarzą żyje naprawdę. Zachwyca i przeraża jednocześnie 

Kot, a dokładniej kotka z powyższego zdjęcia, nosi dumne imię Valkiria, co w nordyckiej mitologii oznacza "piękną wojowniczkę". Choć niektórzy uważają, że pupil raczej nie zalicza się do nad wyraz urodziwych, określenie, które bez dwóch zdań do niej pasuje, to "wyjątkowa". Chyba każdy zgodzi się, że koty z takim pyszczkiem nie zdarzają się często - o ile w ogóle. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Valkiria to rasa maine coon. Na co dzień mieszka w stolicy Rosji, a jej właścicielką jest Tatyana Rastorguyeva, która każdego dnia jest zasypywana wiadomościami odnoście pupila. Kobieta chętnie chwali się zdjęciami kotki w mediach społecznościowych, poświęciła jej nawet osobne konto na Instagramie, gdzie internauci zwyczajnie nie mogą wyjść z podziwu nad wyglądem czworonoga. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie
2. 
Dramat rodzinny po The Voice Kids. Nieuleczalna choroba zaatakowała nagle młodą gwiazdkę, nie oszczędziła też jej siostry

Nie ma dnia, by Tatyana nie dostała choć jednej wiadomości od obserwatora, który twierdzi, że powinna zabrać Valkirię na casting do filmu - najlepiej horroru. Nie da się ukryć, że specyficzna, ludzka wręcz twarz kotki, jest dla jednych odstraszająca, choć istnieje też grono zachwyconych internautów, którzy deklarują, że sami chcieliby przygarnąć podobnego pupila. Valkiria okazała się prawdziwą gwiazdą internetu, której zdjęcia czy filmiki zgarniają tysiące polubień. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje
  4. Nagranie taty Moniki udostępniło już blisko 100 tysięcy ludzi. Wygarnął rządowi wszystko
  5. Pies przyniósł do domu porzuconego szczeniaka. Gdy dowiedzieli się, czym jest zwierzę, zamarli z przerażenia

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News