Tysiące osób obejrzało filmik, na którym kot przechodzi przez wodę. Jego metoda rozkłada na łopatki, płaczemy ze śmiechu

Tysiące osób obejrzało filmik, na którym kot przechodzi przez wodę. Jego metoda rozkłada na łopatki, płaczemy ze śmiechu Źródło: twitter/ContempraINN

Kot wykazał się niebywałym sprytem, gdy napotkał na swojej drodze przeszkodę w postaci wody. Znalazł niebywały sposób, by dostać się na drugą stronę. Nagranie rozkłada na łopatki.

Kot to inteligentne oraz bardzo sprytne zwierzę. Jak wiadomo, koty lubią chodzić własnymi ścieżkami i zawsze znajdą sposób, by ta ścieżka nie była dla nich problemowa. Niekiedy aż trudno uwierzyć w ich zachowania, a pewien czworonóg wykazał się całkiem sporym sprytem.

Tysiące osób obejrzało ten filmik. Kot znalazł świetną metodę na przejście przez wodę 

Nagranie, które obejrzało blisko 4 tysiące użytkowników Twittera i które trwa niespełna pół minuty, ukazuje małego kota i starszego mężczyznę. Wyraźnie widać, że czworonóg jest jego pupilem i postanowił towarzyszyć mu w czasie wędrówki. Kociak zapewne nie spodziewał się, że spotka na swojej drodze przeszkodzę w postaci wody, a jak wiadomo te ssaki, w przeciwieństwie do psów, nie przepadają za nią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mężczyzna zapewne nie miałby większego problemu z zamoczeniem butów, by przedostać się na drugą stronę, ale nie mógł dopuścić do tego, aby choć skrawek jego sierści stał się mokry. Musiał szybko wymyślić sposób, bowiem w innym przypadku właściciel mógłby pokonać przeszkodę i ruszyć w dalszą drogę bez niego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koronawirus przeszedł na nowy kontynent. Zaatakował w turystycznym raju, uwielbianym przez Polaków
2. IMGW ostrzega przed potężnym niżem. Dennis bezlitośnie uderzy w Polskę, skutki będą opłakane

Wystarczyła sekunda, by kot wykazał się niebywałym sprytem i inteligencją, znajdując na horyzoncie kładkę, która umożliwiła mu bez zamoczenia przejść przez wodę. To jednak nie koniec, bowiem leżący na ziemi dwuteownik także jest mokry od deszczu, zatem kociak musiał znaleźć, jak ominąć również i tę wodę. Szybko wpadł postanowił przejść po krawędziach swojej kładki, które na szczęście były suche i pozwoliły mu z równie suchymi łapkami przedostać się na drugą stronę. Widok strudzonego, ale jednocześnie zdeterminowanego zwierzaka rozkłada na łopatki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie
  3. Dobijające informacje dla rodziny Królikowskich. Jednak się nie udało
  4. Umarła samotna, pogrążona w chorobie. Podczas pogrzebu Kotulanki ksiądz wypowiedział bolesne słowa
  5. Ukryta kamera nagrała ostatnie chwile 18-latki. Wpuściła do mieszkania swojego zabójcę, nie miała żadnych szans

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News