Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało

Małe dziecko chciało się pobawić i mocno uderzyło kota. Reakcja zwierzaka niemal przyprawiła rodziców o zawał serca, wszystko się nagrało Źródło: Screen/Youtube/Lou Golato

Kot to jedno z najsłodszych i najbardziej urokliwych zwierząt domowych, jednak czasami może nas zaskoczyć swoją reakcją. Pewne dziecko spędzało czas ze swoim pupilem, ale w pewnym momencie bardzo się zdenerwowało i uderzyło kotka. Reakcja zwierzaka przyprawiła rodziców malca o zawał serca.

Kot zazwyczaj jest wspaniałym przyjacielem i uroczym zwierzakiem. Wiele osób uwielbia spędzać czas z futrzanym pupilem, jednak są sytuacje w których zwierzak potrafi zachować w całkowicie nieprzewidywalny sposób. Pewne dziecko uderzyło z całej siły swojego kotka, a ten zrobił coś niecodzinnego. Rodzice byli zszokowani całą sytuacją, zdarzenie zostało nagrane i wrzucone do sieci. 

Kot chciał się obronić

Każdy rodzic powinien od najmłodszych lat uczyć swoje dziecko szacunku do drugiej osoby, ale także do zwierząt. Koty są przyjazne i kochane, jednak w chwili gdy czują zagrożenie będą chciały się obronić. Pupil na pewno celowo nie będzie chciał nam zrobić krzywdy, jednak w sytuacji, gdy jest uderzony, zazwyczaj nie pozostanie nam dłużny. 

Dzieci często zaczepiają zwierzaki w niewłaściwy i czasami nawet w bolesny sposób. Zadaniem każdego rodzica jest nauka swojej pociechy odpowiedniego zachowania w stosunku do kota, psa i wszystkich innych zwierząt. Nawet jeżeli jest zdenerwowane, nie powinno wyładowywać swojej agresji na niewinnym pupilu. W tym przypadku agresja dziecka  miała niesłychane konsekwencje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko uderzyło kota z całej siły

Na filmiku widać, że dziecko płacze i jest wyraźnie zdenerwowane. W pewnym momencie uderza niewinnego kota z całej siły. Zwierzak na początku zaczyna syczeć na malucha, a po chwili rzuca się na niego, celując w okolice twarzy. Cios był na tyle mocny, że malec się zachwiał i upadł, a jego bliscy prawie dostali zawalu widząc takie zdarzenie. Rodzice byli zszokowani zachowaniem ich pupila. Zaczęli się zastanawiać, dlaczego zwierzak "bez powodu" zaatakował ich niewinnego malca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Po opublikowaniu filmiku w internecie internauci w zdecydowanej większości stanęli po stronie kota. Zarzucili rodzicom, że nie nauczyli swojego dziecka szacunku do zwierząt i pozwolili na agresję w stosunku do zwierzęcia. Uważają również, że kot na pewno nie zaatakowałby pierwszy, a w tej sytuacji jedynie bronił się przed zagrożeniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

 

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News