Na zdjęciu znajduje się kot. Zaledwie 3% internautów potrafi go znaleźć, dasz radę?

Na zdjęciu znajduje się kot. Zaledwie 3% internautów potrafi go znaleźć, dasz radę? Źródło: Screenshot Boredpanda

Nieraz mogliśmy przekonać się o tym, jak znakomicie może zakamuflować się kot. Tym razem zwierzak ukrył się na fotografii i wprowadził w zakłopotanie internautów. Większość z nich się poddała i zaprzestała poszukiwań. Czy jesteś w stanie go zauważyć?

Bez wątpienia kot to znakomity drapieżnik, który szkołę kamuflażu opanował do perfekcji. Czasami w znalezieniu kryjówki pomaga mu jego zręczność, innym razem staje się praktycznie niewidoczny dzięki swojemu umaszczeniu. Odnalezienie takiego zwierzaka może graniczyć z cudem. Idealnym przykładem jest kot, na tym zdjęciu.

Gdzie się podział ten kot?

Każdy z nas zetknął się z sytuacją, w której kot ukrył się i jest niemal niezauważalny. Tak było, kiedy zwierzak ukrył się na innej fotografii. Jednak tym razem zagadka jest o wiele trudniejsza. Niemal wszyscy internauci poddali się i nie udało im się odnaleźć tego zakamuflowanego zwierzaka. To zadanie mogą rozwiązać tylko najbardziej spostrzegawcze osoby.

Nie da się ukryć, że mało co potrafi poruszyć nasze szare komórki jak zagadka. Niektóre z nich okazują się nie lada wyzwaniem. Zdjęcie, na którym ukrył się kot, z pewnością do nich należy. Czy należysz do mniejszości, która jest w stanie zauważyć zwierzaka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta zagadka dla większości osób jest niemożliwa do rozwiązania

Na pierwszy rzut oka nic nie wskazuje na to, że na zdjęciu ukrył się kot, jednak on naprawdę się tam znajduje. Każdy zauważa scenerię, która towarzyszy tej fotografii. Kamienie, wyschnięta trawa i budynek pomalowany na biało od razu rzucają się w oczy. Natomiast zakamuflowany kot nie ukarze się od razu. W tym celu musimy się trochę wysilić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka

2. Warszawę czeka paraliż? Szykuje się ogromny strajk, padła oficjalna data

Zagadka wymaga od nas sporo koncentracji i spostrzegawczości. Warto jednak się postarać. Dzięki takiemu ćwiczeniu dostarczymy sobie rozrywki i aktywności umysłowej, którą bardzo lubi nasz mózg. Ponadto kiedy uda nam się odnaleźć zwierzaka, wówczas możemy odczuć satysfakcję, która pozytywnie wpłynie na nasz humor. Spójrz na poniższe i przekonaj się czy jesteś w stanie stwierdzić, gdzie jest kot.

(Boredpanda)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  2. Usłyszeli głośny płacz kota ze śmietnika. Gdy podeszli bliżej, ujrzeli nieprawdopodobny widok
  3. Rząd da pracującym Polakom dodatkowy tysiąc złotych. Trzeba spełnić dwa warunki
  4. Widzisz pionowe bruzdy na swoich paznokciach? Możesz mieć poważny problem, lepiej zadbaj o zdrowie
  5. Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać
  6. Obostrzenie w Polsce przedłużone o kolejny miesiąc. Polacy będą wściekli

Źródło: Boredpanda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News