Kot chciał zwrócić na siebie uwagę właścicieli. Niewiarygodne, jak potraktował właścicieli gdy pracowali

Kot chciał zwrócić na siebie uwagę właścicieli. Niewiarygodne, jak potraktował właścicieli gdy pracowali Źródło: twitter / biacaip

Kot zawsze chadza swoimi ścieżkami i uwielbia dyktować warunki. Ten przypadek nie jest odosobniony i pewna para mieszkająca w Londynie musiała sprytnie przechytrzyć swojego pupila.

Kot, a właściwie kotka o imieniu Ziggy to adoptowana pociecha Alexa oraz Rebeki. Ich początkowa relacja była bardzo trudna, jednak ostatecznie zaskarbili sobie jej serce dzięki akceptacji dziwnej maniery Ziggy.

Długa droga do domu

Kot adoptowany został przez parę ze schroniska, ale przekonanie zwierzęcia, że w ich domu jest bezpieczne zajęło im trochę czasu. Każde zwierzę przebywające w schronisku potrzebuje różnej ilości czasu do zaakceptowania nowych warunków oraz wiary w to, że ten stan nie jest przejściowy. Zwierzęta różnie reagują na adopcję, jednak zarówno Alex jak i Rebeka nie żałują swojej decyzji. Kiedy kotka przyzwyczaiła się już do nowego domu zaczęła przyzwyczajać się także do nowych właścicieli, których nie odstępowała na krok.

DALSZY CIĄG TEKSTU POD GALERIĄ: 

Okazało się, że Ziggy jest wielką fanką przesiadywania na kolanach. Nie zwraca uwagi na to, czy mają na to czas lub miejsce. Rebeka śmieje się, że Ziggy to kot, który wie, że usiądą zanim oni to wiedzą. Kiedy tylko zbliżają się do kanapy lub fotela szykuje się już do skoku. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje przed zagrożeniem zdrowia i życia Polaków. Żywioł uderzy z destrukcyjną mocą

2. Zbigniew Hołdys trafił do szpitala. Nie ma pewności, co się stało

Najdziwniejszy pomysł, na jaki wpadł

Alex nie zawsze może trzymać Ziggy'ego na kolanach, musi przecież pracować i wychodzić z mieszkania zostawiając zwierzę samo. Nie mógł przeżyć, że kot mógł poczuć się porzucony ze względu na ich nieobecność. Wpadł na pomysł, który początkowo miał być tylko żartem, jednak okazało się, że jest idealnym rozwiązaniem problemu. Alex wypełnił swoje spodnie poszewkami oraz ręcznikami imitując ciało dodając do tego wszystkiego matę grzewczą, aby iluzja była naprawdę przekonująca. Kot jest zachwycony tym pomysłem i zawsze korzysta z substytutu pana podczas samotnych pobytów w domu. Widok jest przekomiczny, ale chyba najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zwierzę jest zadowolone i zostało zaadoptowane przez cudownych ludzi dbających o jego komfort oraz szczęście. Para swój wynalazek roboczo nazwała "zastępczymi kolanami" i choć Ziggy chętnie z nich korzysta, to wybiera prawdziwe nogi właścicieli kiedy tylko może.

Źródło: twitter / biacaip

Źródło: twitter / biacaip

Źródło: twitter / biacaip

Najlepsze newsy dnia:

  1. Husky i pomeranian zostali rodzicami. Szczeniak wygląda jak uroczy lisek, jest przesłodki
  2. Stwierdzono, że jest zbyt młoda na badanie. Rak zabił 25-latkę w zaledwie 2 miesiące
  3. Turystka niebawem miała wracać do domu. Gdy obcy znaleźli ją na plaży, aż zamarli
  4. Dostałeś taką wiadomość? Pod żadnym pozorem jej nie otwieraj, możesz być w niebezpieczeństwie
  5. Niewyobrażalny dramat gwiazdora TVN, lekarze postawili złą diagnozę. Na zawsze zapamięta okropne cierpienie
  6. Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin

Źródło: wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News