Kot ma niezwykłe łapy
Instagram / vituzzosuperstar
Monika Majko - 11 Stycznia 2020

Kot z niezwykłymi łapami podbija serca internautów. Wiele przecierpiał, ale teraz jest szczęśliwy

Kot podbija serca internautów na całym świecie. Niezwykły zwierzak przeszedł wiele w swoim życiu, teraz jest gwiazdą, a jego nietypowe łapy zadziwiają wszystkich.

Kot wiódł zwyczajne życie, ale jeden z jego spacerów zakończył się wielką tragedia. Weterynarze zdołali uratować mu życie i zastosowali niezwykłą technologię, która sprawiła, że zwierzak jest teraz zupełnie wyjątkowy. Stał się gwiazdą sieci, a jego życie śledzą tysiące internautów.

Kot miał straszny wypadek, został potrącony przez samochód

Vigo był zwyczajnym kotem, który lubił chodzić własnymi ścieżkami. Jeden z takich spacerów skończył się okropnym dramatem. Zwierzak został potrącony przez samochód, który zmiażdżył mu tylne łapy. Weterynarze zdołali uratować mu życie, nie udało się jednak uniknąć amputacji uszkodzonych kończyn. Właścicielki zwierzaka były załamane.

Wspaniała wiadomość. Emeryci dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy dokładnie ile i kiedyWspaniała wiadomość. Emeryci dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy dokładnie ile i kiedyCzytaj dalej

Kot dostał tymczasowe protezy, ale lekarze natychmiast podjęli próbę przywrócenia mu dawnej sprawności. Rozpoczęli budowę sprężynowych protez z elastycznymi stawami, które miały zapewnić mu wierne zamiennik dla prawdziwych łap. Podobną technologie stosuje się w nowoczesnych protezach dla ludzi.

Zwierzę szybko przyzwyczaiło się do nowych kończyn, już po paru miesiącach odzyskało siły i energię. Vigo musiał zrezygnować ze skakania i wspinania się po drzewach, ale dzięki zaawansowanym protezom, może bez problemu wykonywać większość codziennych czynności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia córki Adama Małysza mogą wielu przerazić. Ma bardzo dziwny talent, nie każdemu się spodobaZdjęcia córki Adama Małysza mogą wielu przerazić. Ma bardzo dziwny talent, nie każdemu się spodobaCzytaj dalej

Kot stracił tylne kończyny, weterynarze skonstruowali dla niego zaawansowane technologicznie protezy

Opiekunkami Vigo są była koszykarka Silvia Gottardi i jej żona Linda Ronzoni. Kobiety założyły pupilowi profil na Instagramie, gdzie relacjonują jego codzienne życie z "cyber-łapami". Konto niezwykłego zwierzaka obserwuje już prawie 12 tysięcy użytkowników aplikacji. Internauci są zachwyceni jego nowoczesnymi kończynami.

Dzisiaj grzeje:

1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Na udostępnianych zdjęciach i filmach widać, jak szybko Vigo przystosował się do swojej nowej rzeczywistości. Kot z dnia na dzień zaskakuje zarówno właścicielki, jak i obserwatorów nowymi umiejętnościami i werwą do życia. Zwierzak dużo wycierpiał, ale teraz znów jest szczęśliwy, a jego ukochane właścicielki zapewniają mu najlepszą opiekę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. To może być koniec Urzędów Skarbowych. Jest plan resortu finansów
  3. Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć
  4. Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc
  5. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

SzczeniakChcieli mieć małe szczeniaki, odebrało im mowę gdy zobaczyli co z nich wyrosło. Psy giganty są prawdziweCzytaj dalej

źródło: Gazeta

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News