Kot został sam na sam z trzema małymi kaczuszkami. Nagranie z ukrytej kamery ściska serca

Kot został sam na sam z trzema małymi kaczuszkami. Nagranie z ukrytej kamery ściska serca Źródło: YouTube / Maura Cunningham

Kot, który stał się bohaterem tego uroczego nagrania, wykazał się ogromną opiekuńczością. Gdy został sam na sam z trzema kaczątkami, chciał zająć się nimi, jakby były jego potomstwem. Filmik szybko podbił serca milionów internautów z całego świata.

Kot opiekujący się małymi kaczątkami? To może brzmieć jak scenariusz, którego realizację trudno jest wyobrazić sobie w realnym świecie. Zwierzęcy bohaterowie tego filmiku udowodnili jednak, że miłość i opiekuńczość zdecydowanie nie znają granic.

Kot poruszył internautów opiekuńczością wobec małych kaczątek

Na platformie YouTube już prawie 6 milionów razy odtworzono nagranie, na którym uwieczniono kotkę oraz jej młode, leżące w skrzynce wyłożonej sianem. Wśród nich kręcą się trzy malutkie, porzucone przez matkę kaczątka. Kotka robi jednak wszystko, aby zapewnić im wszystko, czego potrzebują. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaczątka bawią się z kociakami, wspólnie wylegują. Gdy jedno z nich wypadło ze skrzynki, kotka wyszła za nim, aby przenieść znów do środka, gdzie jest bezpieczniej. Z czasem ptaki stały się zdecydowanie bardziej ruchliwe niż kociątka. Wówczas kotka przyciągała je do siebie i uspokajała, jakby chciała zapanować nad własnym potomstwem. Usiłowała je także nakarmić swoim mlekiem, aby nie były głodne i niespokojne.

Filmik odtworzono już prawie 6 milionów razy

Dzisiaj grzeje: 1. Trzy dorosłe psy otoczyły nowo narodzone kocięta. Finał nie mógł być inny
2. 5-latek złapał za rękę 2-letnią siostrę i wyskoczył przez okno. Porażający powód, dramatyczne sceny wstrząsnęły mieszkańcami

Ani dorosły zwierzak, ani jego młode nie próbowały w żaden sposób skrzywdzić kaczątek. Stało się wręcz odwrotnie - opiekowały się nimi, jakby także były kotami. Internauci w sekcji komentarzy nie ukrywali swego wzruszenia i zachwytu nad filmikiem. Nagranie zostało polubione przez ponad 37 tysięcy poruszonych osób. 

Wyjątkowe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  2. Spiesz się ze spłacaniem długów. Od marca wejdzie prawo, które doprowadzi cię do ruiny
  3. Smaczniejszy, gęstszy i bardziej odżywczy rosół? Wystarczy dodać bardzo znany składnik, rodzina oniemieje
  4. Niewyobrażalna tragedia, żona umarła w drodze na pogrzeb. Jednak najbardziej smuci inna rzecz
  5. Rodzina zdruzgotana, nadzieja przepadła. Niestety nie żyje

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News