Kot stał się ofiarą dzieci
YouTube M3KSUS_2004
Irmina Jach - 9 Września 2020

Dziewczynki nagrały filmik jak znęcają się nad małym kotkiem. Ich zachowanie oburza, na końcu zrobiły okropną rzecz

Kot stał się ofiarą okrutnych dziewczynek. Dzieci nagrały filmik, na którym zarejestrowały znęcanie się nad bezbronnym zwierzątkiem. Ich zachowanie było szokujące. Trudno uwierzyć, że były zdolne do takiego bestialstwa. Końcówka wideo wprawiła w osłupienie nawet najbardziej wytrwałych internautów. Tylko dla osób o mocnych nerwach.

Kot, który trafił w ręce dziewczynek pochodzących z małej miejscowości leżącej w gminie Nowa Wieś Lęborska (województwo pomorskie), stał się ofiarą bezlitosnych tortur. Małe oprawczynie zarejestrowały całe zdarzenie na filmie. Zachowanie dzieci szokuje, wstrząsającemu zdarzeniu towarzyszą wulgarne wypowiedzi i agresywne odzywki. Materiał jest naprawdę drastyczny.

Przygnębiające informacje z Polski. Aż 17 ofiar śmiertelnych a wśród nich policjant, dziesiątki rannychPrzygnębiające informacje z Polski. Aż 17 ofiar śmiertelnych a wśród nich policjant, dziesiątki rannychCzytaj dalej

Kot stał się ofiarą okrutnych dziewczynek

Niechlubnymi bohaterkami nagrania, które zostało opublikowane w internecie, są trzy nieletnie dziewczynki. Najmłodsza z uczestniczek wstrząsających zdarzeń ma około ośmiu lat, druga jest nastolatką. Trzecia z dziewcząt nie zdecydowała się na pokazanie twarzy. To właśnie ośmiolatka dopuściła się bezpośredniego maltretowania zwierzęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matura i gwiazdy, które jej nie zdałyPolskie gwiazdy, które bez matury zrobiły oszałamiającą karierę. Wcale się tego nie wstydzą i zarabiają krocieCzytaj dalej

Okropne sceny rozegrały się w godzinach wieczornych. Na filmie widać, jak dzieci zmierzają w kierunku pobliskiej rzeki. Kot jest trzymany przez najmłodsze z nich. Dziewczynki są bardzo podekscytowane okrutnym planem i żywo komentują to, co zamierzają zrobić czworonogowi. Ich wypowiedzi są szokujące, towarzyszy im potok wulgaryzmów. Już w pierwszych sekundach wymiana zdań budzi wiele kontrowersji. Później jest już tylko gorzej.

- Oczywiście idzie go do wody wpier...ć - oznajmiła dziewczynka, która filmowała scenę.

- Nie nagrywaj mnie, ty ku..o! - odpowiedziała jej ośmiolatka.

Film kończy się sceną, w którym najmłodsza dziewczynka z dużą siłą wrzuca zwierzę do wody. Towarzyszą temu entuzjastyczne okrzyki dzieci. Później wideo się urywa.

Dzisiaj grzeje:

1. Naprawdę smutna informacja dotarła do mediów. Nie żyje Kubuś, wszyscy mieli nadzieję, że wygra
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

Nagranie zostało upublicznione przez anonimowego internautkę, według którego kot przeżył upadek do wody. Sprawą zajęła się policja. Funkcjonariusze zdecydowali, że doszło do złamania prawa wynikającego z ustawy o ochronie zwierząt. Sprawczynie są obecnie poszukiwane. Jeżeli nastolatka, która nagrywała wideo, ukończyła siedemnaście lat, stanie przed sądem jako dorosła.

- Policja już zajęła się tą sprawą. Jesteśmy w kontakcie z osobą, która opublikowała wideo. Jeśli w zdarzeniu uczestniczyły osoby nieletnie, kierujemy sprawę do sądu dla nieletnich. Osoby nagrywane niewątpliwie nieletnie są, ale musimy ustalić kto nagrywał ten film i w jakim jest wieku - przekazała Magdalena Zielke z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cenzura i dręczenie, dziennikarze nie mogli tego znieść. Kulisy pracy w dużej redakcji przerażają
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Tadeusz Rydzyk ukrywał prywatny swój sekret przez dziesiątki lat. W końcu wyszła na jaw
  4. Nadchodzi przełomowa zmiana ws. obowiązku noszenia maseczek? Media dotarły do poufnych informacji
  5. Nikt nie spodziewał się lepszych informacji. Zacznie się już w weekend, niebywałe doniesienia
  6. Amanda poszła z maleńką córką do sklepu. W kolejce usłyszała, jak nieznajoma każe dziewczynce pożegnać się z mamą

Cezary Pazura pokazał domNiebywałe, jak wygląda wnętrze domu Cezarego Pazury. Aż dziw, że wszystko do siebie pasujeCzytaj dalej

Źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News