Nagranie jest przerażające. Kot w ostatniej chwili uratował życie dziecka

Nagranie jest przerażające. Kot w ostatniej chwili uratował życie dziecka Źródło: youtube.com/Caters Clips

Kot, który próbuje uratować życie dziecka, został bohaterem nagrania podbijającego internet. Tysiące osób podzieliło się już filmem, który dokumentuje niesamowity zmysł i instynkt zwierzęcia.

Kot wyczuł, że może dojść do tragedii. W grę wchodziło nawet życie dziecka. Zwierzę w ostatnim momencie zapobiegło rodzinnemu dramatowi, a mama nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na nagraniu z kamery.

Raczkujące dziecko zmierzało w stronę schodów

27-letnia Diana Lorena Alvarez z Bogoty udostępniła na YouTube film, w którym główną rolę odgrywa bohaterski kot. Na nagraniu widać jak roczny syn kobiety, Samuel, bawi się w pokoju. Na fotelu leniwie wypoczywa kot i przygląda się dziecku. Chłopiec ma ogromne potrzeby poznawcze, ponieważ raczkuje bardzo sprawnie i pozwala mu to dotrzeć w każdy zakamarek domu.

W pewnym momencie Samuel rozpędza się i raczkuje prosto w kierunku schodów. Kot w dalszym ciągu mu się przygląda, jednak widać, że zmienił postawę na mocno zaniepokojoną. Kiedy dziecko znajduje się już na progu, za którym są schody, kot zrywa się i błyskawicznie biegnie do Samuela. Wie, że za chwilę może stać się coś bardzo złego.

Kot całym swoim ciałem walczył, by Samuel oddalił się od schodów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gatubela - bo tak nazywa się bohaterski kot - wskakuje na chłopca, jedną łapą trzymając go za kark. Następnie zagradza mu drogę i wręcz "miota się", by Samuel nie poszedł dalej. Zaczyna stawać na obu tylnych łapach i wpycha chłopca z powrotem do pokoju. Niesamowite nagranie zostało zarejestrowane przez kamerę - mama dziecka nie wierzyła potem w to, co się stało. Koci instynkt zachwycił wszystkich.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zostawił po sobie miliardy. Fani są zdruzgotani
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

- Wow, mają tam koty wychowujące dzieci. Jednak matka powinna zamontować specjalną barierkę - zauważył jeden z internautów.

- Ten kot zasługuje na dożywotnie zapasy tuńczyka - skomentował kolejny.

- Kiedy widać, że zwierzęta zachowują się w ten sposób pokazuje to, jak bardzo szczęśliwe są w rodzinie, która je przygarnęła i jak bardzo chcą ją chronić. Ten kot powinien otrzymać dużo pochwał, głasków i jedzenia za swoją czujność - przyznała przypadkowa kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: YouTube

Następny artykuł