Mama zauważyła na kamerce kota, który stoi przed łóżkiem jej synka. Po chwili rozegrała się scena, po której nie mogła wytrzymać ze śmiechu

Mama zauważyła na kamerce kota, który stoi przed łóżkiem jej synka. Po chwili rozegrała się scena, po której nie mogła wytrzymać ze śmiechu Źródło: youtube.com/ViralHog

Kot jest członkiem rodziny uwielbianym przez wszystkich. Zdecydowanie najlepszy kontakt ma z małym dzieckiem, z którym potrafi godzinami spędzać wolny czas. Mama malucha była świadkiem niecodziennej sytuacji, którą na szczęście nagrała kamera.

Kot stał się jednym z dwóch bohaterów nagrania, które trafiło do sieci. Został sfilmowany przez ukrytą kamerę zamontowaną w pokoju dziecka. Mama nie mogła się oprzeć, by upublicznić to niesamowite wideo.

Kot stał się wiernym towarzyszem dziecka

Kobieta od zawsze wiedziała, że jeśli tylko urodzi dziecko, zdecyduje się na zwierzę. Nieważne czy będzie to pies, czy kot - ważne, by wychowywało się z maluchem od małego. Lindsey Needham w końcu została mamą przeuroczego Brody'ego i zdecydowała się na kotkę, którą nazwała Zora. Zwierzę stało się pełnoprawnym członkiem rodziny, a każdy zachwycał się jego mądrością i empatią.

- Na zawsze zapamiętam pierwsze spotkanie Zory i Brody'ego. Kiedy weszłam do domu, trzymałam synka w ramionach. Kotka wskoczyła wtedy na krzesło, aby znaleźć się na jego poziomie i zaczęła wąchać jego główkę. Po czym zaczęła mruczeć - opowiada Lindsey. Jak się z czasem okazało, syn i kot zżyli się ze sobą tak mocno, że nie odstępowali się na krok.

Na nagraniu udało się uchwycić niecodzienne zachowanie Zory i Brody'ego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lindsey opowiada, że "nigdy nie okazywali wobec siebie żadnej agresji, uczyli się natomiast wzajemnej cierpliwości". Nie potrzebowali słów, by doskonale się porozumiewać. Zora z czasem objęła rolę "nauczycielki" i chciała swoimi kocimi gestami pokazywać chłopcu świat. Co ciekawe, stworzyli też swój własny język - kocica jest z rodzaju tych gadatliwych i lubi "rozmawiać" z dzieckiem Lindsey.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Pewnego dnia, kiedy Lindsey kładła się spać, zdecydowała się jeszcze raz spojrzeć na aplikację w swoim telefonie. Miała na niej podgląd tego, co dzieje się w pokoju syna. Zarejestrowała wtedy ich rozmowę, która jest wręcz przeurocza. Zaczęli miauczeć między sobą, a chwilę później kotka wskoczyła na fotel, by być bliżej Brody'ego. Rozmawiali tak jakiś czas, niestety mama musiała przerwać konwersację - to był czas na sen, a nie na domowe ploteczki. Niecodziennej rozmowy można posłuchać poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. T-Mobile masowo ZRYWA UMOWY. Setki Polaków zagrożonych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł