Usłyszała dziwne odgłosy z kuchni. Gdy poszła sprawdzić powód, jej kot robił niesamowitą rzecz, wszystko nagrała

Usłyszała dziwne odgłosy z kuchni. Gdy poszła sprawdzić powód, jej kot robił niesamowitą rzecz, wszystko nagrała Źródło: youtube/Good News Network

Kot nagle sam udał się go kuchni, a po kilku minutach właścicielka zaczęła słyszeć dziwne odgłosy. Szybko poszła sprawdzić co się dzieje, a gdy dotarła do pomieszczenia, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Jej ukochany kot nigdy nie sprawiał żadnych problemów, był raczej potulnym i posłusznym zwierzakiem, dlatego gdy sam postanowił pójść do kuchni u właścicielki nie wzbudziło to żadnych podejrzeń. Dopiero, gdy usłyszała dziwne odgłosy bardzo się zmartwiła i nie zwlekając ani chwili skontrolowała całe zajście. Zamarła, gdy zobaczyła co robi jej pupil. 

Usłyszała dziwne hałasy dobiegające z kuchni. Gdy tam poszła, nie mogła uwierzyć co robi jej kot

Pewna kobieta postanowiła podzielić się w mediach krótkim nagraniem, którego gwiazdą stał się jej ukochany kot. Materiał brylujący w serwisie YouTube trwa nieco ponad 20 sekund, jednak mimo to okazał się prawdziwym hitem, a internauci nie mogą wyjść z podziwu nad zachowaniem czworonoga. 

Gdy tylko autorka filmiku usłyszała dziwne odgłosy dobiegające z jej własnej kuchni, gdzie kilka chwil wcześniej udał się pupil, postanowiła szybko pójść w tamtym kierunku i sprawdzić, czy nie wydarzyło się nic złego. Stanęła u progu, ale nie zdecydowała się wejść do środka, bowiem uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie obserwowanie kociaka z ukrycia i co więcej, nagranie wszystkiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta nie dowierzała widząc, jak jej ukochany zwierzak sam odsuwa sobie dolną szufladę, sprytnie przytrzymuje uchwyt łapkami i powoli odsuwa się do tyłu. Gdy w końcu mu się to udało, zrobił coś jeszcze bardziej zdumiewającego. Samodzielnie wyjął z niej swój ulubiony smakołyk, na który akurat miał ochotę i jak gdyby nigdy nic wyszedł z kuchni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
2. Zabił ciężarną żonę podczas stosunku, ale na tym nie skończył. Okropny czyn, odbiera mowę

Aż trudno uwierzyć, że koty potrafią wykazać się takim sprytem, by tylko przechytrzyć właściciela, który skrzętnie ukrywa przed nimi wszystkie dobroci. To krótkie nagranie jest dowodem, że nawet najwięksi miłośnicy tych czworonogów, którym wydaje się, że wiedzą o nich dosłownie wszystko, nigdy nie będą w stanie przewidzieć ich zachowania czy ukrytych talentów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Właścicielka ogromnego doga zaadoptowała małego szczeniaka. Nagrał się moment ich poznania, nie do pomyślenia
  4. Galaretka drobiowa jak u mamy jest bajecznie prosta. Dziecinnie prosty przepis zawsze się udaje
  5. Kiedy rodzice zobaczyli synka po porodzie odebrało im mowę. Nawet lekarze łapali się za głowy, niezwykły przypadek

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News