Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek Źródło: H John Voorhees III / Hearst Connecticut Media

Kot stanął na wysokości zadania - futrzak wykazał się ogromną empatią i otoczył opieką małego szczeniaczka. Osoby, które obserwowały całe zdarzenie, są zdania, że zachował się identycznie jak człowiek. Niektóre matki postępują podobnie.

Kot stał się wręcz ewenementem w mediach. Zachowanie zwierzaka jest naprawdę niecodzienne, potraktował pieska jakby był jego własnym potomstwem. Kocia mama wykazała się niezwykłym poświęceniem.

Kot zaopiekował się chihuahuą

Jada - kotka, która urodziła niedawno 5 pięknych kociąt - zdecydowała się zaopiekować małym szczeniakiem. Liliowy brytyjski kot krótkowłosy nie wyrażał żadnego sprzeciwu, kiedy do jego miotu dołączyło zwierzę, które kompletnie nie przypominało jego puchatego potomstwa. Suka, która urodziła szczeniaka, nie była zainteresowana swoim dzieckiem i je odrzuciła. Gdyby nie Jada, chihuahua już by nie żyła.

Weterynarz, doktor Sharon Eisen przyznała, że w ciągu swojej 30-letniej kariery nie widziała tak bezproblemowej "adopcji" przez inny gatunek. Zazwyczaj psy i małpy z chęcią opiekują się innymi i słabszymi, jednak w przypadku kotów nie jest to tak popularne zachowanie - można rzec, że Jada zachowała się po człowieczemu. Jej mleko pozwoli wykarmić szczeniaka na zdrowego psa.

Kocia mama traktuje psa jak resztę swoich dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo właścicielka chihuahuy próbowała sprawić, aby jego matka zainteresowała się szczeniakiem. Niestety, bez produkcji mleka maluch był skazany na śmierć. Szukała pomocy u weterynarzy i jeden z nich wpadł na pomysł, by podrzucić szczeniaka innemu zwierzęciu, które się oszczeniło bądź okociło. Padło na Jadę, która nie miała problemu, by przyjąć do swojego futrzanego towarzystwa ślepego i słabego pieska. Traktuje go jak swoje własne dziecko - nawet go liże i pielęgnuje w identyczny sposób, jak resztę kociąt.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. TVN przekazał wiadomości o pilnym ostrzeżeniu IMGW. Szczególnie zagrożone są 2 województwa, będzie bardzo niebezpiecznie

Kocia mama stała się więc rodziną zastępczą dla Łazarza - szczeniak tak dostał na imię - ponieważ dosłownie "powstał z martwych". Kiedy się urodziła, nie oddychał przez całe pół godziny, a lekarze usilnie walczyli o pierwszy oddech. Teraz znajduje się na równi z kociakami.

- W miarę dorastania ciekawie będzie obserwować ich interakcje - stwierdziła weterynarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja ZABRAŁA już 8 tys. dowodów rejestracyjnych. Wystarczy, że jeździsz konkretnym autem
  2. Pola Raksa wyznała straszliwą prawdę. Aż chce się płakać, jak się tego słucha
  3. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Żona przypadkiem natknęła się na sekretny notes męża. Gdy zajrzała do środka poznała powalającą prawdę i kolana się pod nią ugięły
  6. Szczeniaki z ciemnym podniebieniem będą agresywne? Wyjaśniamy jaka jest prawda

Źródło: News Times

Następny artykuł