Pokazali kotu zdjęcie zmarłego dwa lata wcześniej właściciela. Nagranie zwierzaka łamie serce, zachował się niemal jak człowiek

Pokazali kotu zdjęcie zmarłego dwa lata wcześniej właściciela. Nagranie zwierzaka łamie serce, zachował się niemal jak człowiek Źródło: .

Kot zobaczył zdjęcie swojego zmarłego właściciela w telefonie. Jego reakcja poruszyła ludzi na całym świecie. Zachowanie zwierzaka przypomina ludzkie odruchy. Wiele osób na pewno uroni łzę, gdy zobaczy to nagranie.

Pewien kot stracił swojego właściciela dwa lata temu. Zwierzak niezwykle tęsknił za swoim panem i udowodnił to, gdy zobaczył na telefonie zdjęcie zmarłego opiekuna. Jego reakcja zszokowała miliony osób na całym świecie. Mało kto mógłby oczekiwać takiego zachowania od czworonoga. 

Kot bardzo przywiązuje się do człowieka

Niektórzy uważają, że to psy są prawdziwymi przyjaciółmi człowieka. Panuje również dość krzywdzący stereotyp o tym, że koty lubią chodzić swoimi drogami i nie przejmują się swoimi opiekunami. Jednak ten zwierzak udowodnił, że koty również bardzo przywiązują się do człowieka oraz tęsknią za nim tak samo, jak psy

Ten kot zobaczył na ekranie telefonu zdjęcie swojego zmarłego właściciela. Zwierzak był wyraźnie poruszony tym widokiem. Przez dłuższy czas wpatrywał się w ekran i wyglądało to tak, jakby nie mógł uwierzyć, że widzi swojego pana. Jednak to co się później stało, zaskoczyło wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kot zaskoczył wszystkich swoim zachowaniem

Kotek przytulił się do telefonu, na którym było widoczne zdjęcie jego nieżyjącego od dwóch lat opiekuna. Wyglądało to tak, jakby chciał jeszcze raz poczuć jego bliskość. Co więcej, w jego oczach widać było wyraźny smutek i wzruszenie. Ten filmik jest dowodem na to, że również koty bardzo przeżywają odejście swoich właścicieli. 

Nagranie stało się prawdziwym hitem sieci. Wideo poruszyło każdego, kto tylko je zobaczył. Filmik został obejrzany już ponad 38 mln razy i ma ponad 1 mln udostępnień na Facebooku, a pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy od wzruszonych internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

- Po obejrzeniu tego filmiku łzy same pociekły mi po policzkach. Mimo że minęło już parę lat od śmierci właściciela, to widać, że ten biedak nadal bardzo cierpi. Musiał być bardzo blisko ze swoim właścicielem - napisała jedna z internautek. 

- A niektórzy nadal uparcie będą twierdzić, że koty nie mają żadnych uczuć. To bzdura! Sama mam kota, a on pokazuje mi miłość każdego dnia. Kota trzeba umieć rozumieć, a niestety nie każdy to potrafi - dodała kolejna obserwująca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemcy dają mieszkania ZA DARMO! Polacy mają problem i nie biorą
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

źródło: Facebook

Następny artykuł