Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala

Z powodu kwarantanny zostawił kota samego na półtora miesiąca. Gdy wszedł do domu niemal ścięło go z nóg, finał historii powala Źródło: Pixabay.com Free-Photos

Kot został sam w domu, rodzina musiała go zostawić z powodu kwarantanny. Kiedy właściciel zwierzaka wszedł do mieszkania, nie mógł uwierzyć w to, co widzi.

Kot spędził sam w domu półtora miesiąca, rodzina zwierzaka musiała udać się na kwarantannę do szpitala. Kiedy właściciel pupila wrócił do mieszkania, nie mógł uwierzyć własnym oczom. To, co wydarzyło się ze zwierzakiem, jest nieprawdopodobne. Tego nikt się nie spodziewał.

Kot został sam w domu na 40 dni

Niesamowita historia wydarzyła się w chińskim mieście Wuhan. Z powodu pandemii koronawirusa cała rodzina kotki o imieniu Le Le musiała poddać się hospitalizacji. Jak wspomniał właściciel zwierzaka, nie było możliwości, aby oddać pupila pod opiekę innej osoby lub zatrudnić kogoś, kto będzie nad nim czuwał. Mieszkanie chińskiej rodziny zostało uznane za zainfekowane i niebezpieczne, dlatego nie mieli wyjścia i musieli postawić wszystko na jedną kartę. Zdawali sobie sprawę, że ich pobyt w placówce medycznej może być bardzo długi.

Nie mieli pewności kiedy i czy w ogóle wrócą do domu. Przed wyjściem do szpitala łazienkę zamienili w kuwetę, rozsypując na podłodze żwirek. Otworzyli wszystkie paczki z suchą karmą, łącznie było to ponad 10 kilogramów jedzenia. W mieszkaniu rodzina trzymała jeszcze akwarium z rybkami i żółwia. Całe naczynie wypełnili wodą, a dodatkowo porozstawiali jeszcze więcej misek i garnków. Pozamykali okna i z wielkim niepokojem udali się na kwarantannę, zostawiając kotkę samą w domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kot zaskoczył swoją rodzinę, tego się nie spodziewali

Rodzina wróciła do domu dopiero po 40 dniach. Kiedy właściciel zwierzaka otworzył drzwi od mieszkania, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Le Le nie dość, że zdołała przeżyć, to jeszcze w domu pojawiły się kolejne 4 kociaki. Okazało się, że kotka pod nieobecność właścicieli urodziła maluszki, które samodzielnie wykarmiła. Była wychudzona i nieco zmęczona, ale poza tym była zdrowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Z samego rana TVP przekazała druzgocące informacje. Nie żyje Pierwsza Dama Polonii
2. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć

Kotka wypiła niemal całą wodę z akwarium i zjadła wszystkie rybki, ale nie skrzywdziła żółwia. Kocie potomstwo było już na tyle duże, że samo chodziło. Rodzina nie posiadała się z radości, a Le Le została ich bohaterką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zwierzakom podano szczepionkę na koronawirusa. Wiadomo już, jak wpłynęła na ich ciała
  2. Zostawiła psa pod drzewem uciekając przed koronawirusem. Do obroży przypięła mu kartkę, niewiarygodne
  3. Liczba zakażeń przebiła kolejny tysiąc, wzrasta bilans ofiar śmiertelnych. Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne wiadomości
  4. Najmłodsza ofiara śmiertelna koronawirusa. Niemowlęcia nie udało się uratować
  5. Cała się trzęsła i miała dreszcze. Anna Mucha nie wytrzymała, popłakała się na oczach milionów widzów
  6. Jeden kontynent ma rekordowo mało zakażeń koronawirusem. Mieszkańcy mają przewagę, eksperci tłumaczą

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News