Zainstalował kamerę przy łóżku. Niewiarygodne, co w nocy robił ten kot

Zainstalował kamerę przy łóżku. Niewiarygodne, co w nocy robił ten kot Źródło: .

Kot jest zwierzęciem, które chadza własnymi ścieżkami. Niektóre czworonogi potrafią wpaść na naprawdę niezwykłe pomysły. W tym wypadku wszystko wyszło na jaw po tym, jak właściciel zwierzaka zainstalował kamerę przy łóżku.

Kot wśród wielu osób uchodzi za zwierzę, które w przeciwieństwie do psa nie okazuje tak ochoczo miłości względem swojego właściciela. Nie raz można wręcz usłyszeć, że to właśnie kot ma władze nad człowiekiem, a nie człowiek nad kotem. Patrząc na to nagranie ciężko się nie zgodzić z tym stwierdzeniem.

Nie da się ukryć, że w internecie pełno jest zabawnych zdjęć oraz nagrań, na których koty wyprawiają najróżniejsze akrobacje, jakie nie raz nawet nie mieszczą się w głowie, ale czegoś takiego internauci jeszcze nie wiedzieli. Wszystko zaczęło się od problemów z oddychaniem u właściciela kota podczas snu.

Kot chciał udusić swojego właściciela?

Lomphonten Lomphontan, tak właśnie w internecie przedstawia się mężczyzna, który jest autorem tego niecodziennego nagrania. Jest on również właścicielem kota imieniem Achi, z którym mieszka w Bangkoku, a na profilach mężczyzny w mediach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć jego futrzastego przyjaciela.

W ich wspólnym życiu wszystko szło doskonale i bez problemów, ale w pewnym momencie mężczyzna zaczął odczuwać niepokojące problemy z oddychaniem podczas snu. Niestety, sam nie mógł zaobserwować u siebie żądnej przyczyny tego niepokojącego objawu. Z tego powodu zainstalował przy swoim łóżku kamerę, która bardzo szybko uchwyciła przyczynę tego problemu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że winowajcą jest sam kot mężczyzny, czyli właśnie Achi. Nagranie wygląda tak, jakby zwierzak chciał udusić swojego pana. Wszystko dlatego, że kot kładł się na twarzy swojego właściciela, uniemożliwiając mu normalne oddychanie.

Oczywiście kot w ten sposób nie chciał pozbawić mężczyzny życia. To, że nasz pupil na nas śpi, jest oznaką jego przywiązania i miłości, chociaż Achi bez wątpienia mógłby wybrać sobie inne miejsce do nocnej drzemki, niż twarz jego opiekuna. Najwidoczniej jednak kot uwielbiał kłaść się całym swoim ciężarem właśnie na twarzy opiekuna.

Zdjęcia nietypowego pupila momentalnie obiegły cały internet, wywołując salwę śmiechu u wielu internautów. Bez wątpienia to bardzo niecodzienne zachowanie czworonoga, ale przy tym bardzo zabawne i urocze.

kot screen wp.pl

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła CAŁĄ prawdę o traumatycznym dzieciństwie. Jej słowa złamią wam serce
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu