Myśleli, że kot cierpi na ciężką chorobę. Prawda okazała się o wiele gorsza

Myśleli, że kot cierpi na ciężką chorobę. Prawda okazała się o wiele gorsza Źródło: Facebook.pl/Mitchell County Animal Rescue, Inc-North Carolina

Kot to jeden z ulubionych pupilów ludzi. Popularna również staje się adopcja bezdomnych zwierząt. Ten zwierzak wciąż czeka na adopcję i wszyscy podejrzewali u niego ciężką chorobę. Prawda jednak jest o wiele bardziej absurdalna.

Kot kojarzony jest z milutkim, puchatym zwierzątkiem, które uwielbia się przytulać i być głaskanym przez swojego właściciela. Kotki wdzięcznie wtedy mruczą, prosząc o więcej pieszczot. Jak wśród wszystkich gatunków, także wśród kotów są wyjątki. Ten zwierzak podejrzewany był o ciężką chorobę, która wpływała na jego trudny charakter. Okazało się jednak, że to wcale nie choroba. Prawdziwy powód jest o wiele bardziej absurdalny.

Kot, który jest inny niż wszystkie pozostałe 

"Perdita – kot, którego podejrzewaliśmy o chorobę, a to po prostu kawał drania! " - tak rozpoczyna się ogłoszenie adopcyjne kotki z Karoliny Północnej, które pojawiło się na fanpage'u Mitchell County Animal Rescue. 

"Lubi wpatrywać się w ciebie tak długo, aż zimny pot zacznie spływać ci po kręgosłupie, kot Church z filmu Smętarz dla zwierzaków jest jej ulubionym bohaterem, a jej ulubioną rozrywką jest udawanie, że jest chora, by wszyscy dookoła martwili się o nią. Nie znosi różowego, małych kociaków, psów, dzieci, filmów Disneya, Bożego Narodzenia oraz tulenia. Jest kotem nieprzystosowanym społecznie, który szuka równie nieprzystosowanego społecznie opiekuna, który będzie rozumiał jej potrzebę izolacji."

Brzmi jak opis kota z piekła rodem, który jest uosobieniem wszystkiego, co tylko może być najgorsze. Przecież chyba wszyscy uwielbiają przytulanie oraz Boże Narodzenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kocica z piekła rodem 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda muzyki. Przed śmiercią wysłała wiadomość do rodziny, wyskoczyła z 14 piętra
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Perdita wciąż czeka na adopcję do nowego domu, ale post o niej stał się hitem wśród internautów. Jak napisali wolontariusze w poście, kotka jest singielką i chętnie pozna kogoś równie nieprzystosowanego społecznie, kto zaakceptuje ją taką, jaką jest i pozwoli jej być sobą. Jej charakter zdecydowanie jest wyjątkowy. 

Post zdobył 10 tys. like'ów oraz wiele tysięcy komentarzy i udostępnień. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite
  4. Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje
  5. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

źródło: wamiz.pl 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News