Taylor Hickson została dożywotnio oszpecona, a jej twarz została zmasakrowana. Na planie popularnego serialu doszło do koszmarnego wypadku.

Taylor Hickson to 20-letnia aktorka, której największej sławy przysporzyła rola w serialu „Deadpool”. Kobieta doznała bardzo ciężkich obrażeń na planie do filmu „Ghostland”. Jej twarz już nigdy nie będzie taka sama.

Taylor Hickson: koszmarny wypadek na planie horroru „Ghostland”

W mediach zawrzało a popularny serwis Huffington Post opublikował zdjęcia jej zmasakrowanej twarzy. Do wypadku doszło w trakcie kręcenia jednej ze scen, w których Taylor musiała rozbić szybę.

Reżyser zapewniał ją, że jest to całkowicie bezpieczne i nic jej się nie stanie. Kiedy jednak aktorka rozbiła szybę, odłamki szła głęboko i licznie wbiły się w jej twarz. Taylor została pilnie przewieziona do szpitala. Założono jej aż 70 szwów.

Po tym ciężkim wypadku jej twarz została dożywotnio oszpecona. Na twarzy 20-letniej piękności rozciągają się szpecące ją blizny. Aktorka postanowiła nie zostawiać tak tej sprawy i złożyć do sądu pozew przeciwko producentom serialu.

Swój pozew argumentuje faktem, że przez ten ciężki wypadek była nieaktywna zawodowo i do teraz ma problem ze znalezieniem pracy. Aktorka twierdzi, że Incident Productions nie dopilnowało wymogów bezpieczeństwa.
fot. Twitter
fot. instagram
Polecane artykuły:
  1. To miała być rutynowa wizyta. Najsłynniejsza aktorka „M jak Miłość” operowana
  2. To był niespodziewany, bolesny cios. Aktorka Rodzinki.pl zmarła, bliscy ją olali
  3. Fani „M jak miłość” w rozpaczy. Najbardziej lubiana aktorka odchodzi

Czy oglądasz seriale?

Loading ... Loading ...

Kiedyś rozpalały zmysły Polaków, a dziś? Najpiękniejsze aktorki PRL


Dzień Teściowej: Najzabawniejsze memy, nie tylko złośliwe

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/