Koszmarny dramat ministra. Błaszczak stracił wzrok

Koszmarny dramat ministra. Błaszczak stracił wzrok Źródło: Fot. Flickr (P. Tracz/KPRM)

Internauci są wściekli! Po najnowszych słowach Mariusza Błaszczaka zastanawiają się, czy minister stracił wzrok. Jak on to wymyślił?!

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota rozpoczęła oficjalne śledztwo w sprawie pobicia 14-letniej dziewczynki, która została napadnięta z powodu swego pochodzenia. Nastolatka jest bowiem Turczynką. ZOBACZ TAKŻE: Tylko nie to. Kurski chce ośmieszyć Polskę na oczach ŚWIATA

Reakcja szefa MSWiA

Całą sprawę natychmiast postanowił skomentować Mariusz Błaszczak. Minister stwierdził, że "do końca nie wiadomo", czy osoba odpowiedzialna za atak krzyczała "Polska dla Polaków". Dodał także coś, co sprawiło, że internauci zastanawiają się nad stanem wzroku polityka. Błaszczak zaczął kwestionować... ciemniejszą karnację ofiary! - Media przedstawiają tę dziewczynkę jako ciemnoskórą dziewczynkę. To nieprawda. Ta sprawa jest wyjaśniana, jest prowadzone śledztwo. Tylko widzę w tym próbę tworzenia sytuacji, która nijak się ma do faktów - stwierdził Błaszczak, czym rozzłościł i zadziwił tysiące internautów. Pytanie, czy oskarżenia Błaszczaka mają też uderzyć w premiera Morawieckiego, który otwarcie potępił ten atak jako czysto rasistowski? ZOBACZ TAKŻE: Rząd rozpoczyna BURZENIE muzułmańskich domów. „To skandal!”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News