Takiej makabry Polacy dawno nie widzieli. Nożownik zaatakował niewinne osoby w centrum handlowym w Stalowej Woli. Wiemy, jak sprawca wygląda i jak się nazywa!

Do ataku doszło dzisiaj koło godziny 15 w centrum handlowym „Vivo” w Stalowej Woli. Napastnik Ranił 9 osób w tym 6 bardzo ciężko. Z najnowszych informacji wynika, że niestety jedna z nich właśnie zmarła. O reszcie rannych na razie nic nie wiadomo.

Jak podają media, nożownik prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków lub innych substancji psychotropowych, co spowodowało u niego niekontrolowaną agresje, skutkiem czego zaatakował niewinne osoby. Nawet ochroniarze nie byli w stanie mu przeszkodzić. Świadkowie mówią, że mężczyzna działał jak w amoku – mężczyzna, z racji swojego irracjonalnego i brutalnego zachowania, szybko zyskał miano prawdziwego demona.

Konrad K. pochodzi ze Stalowej Woli ma 27 lat. Policjanci bardzo szybko uchwycili napastnika. Zapewne niedługo prokurator postawi mu zarzuty, w tym najcięższy czyli zabójstwo, za które gorozi nawet kara dożywocia. Poniżej pokazujemy zdjęcie napastnika i wideo sprzed galerii.

Fot. Facebook/Zamachy i wojny. Bądź na bieżąco

https://www.facebook.com/podkarpacie112/videos/821626858010333/

12 szokujących faktów o śmierci, które zmrożą ci krew w żyłach


Ile żon może mieć muzułmanin? Szok! 10 zaskakujących faktów o islamie

Zobacz również