Nie żyje słynny artysta. Zmarł na oczach fanów

Nie żyje słynny artysta. Zmarł na oczach fanów Źródło: fot. freestockphotos.biz

Podczas popularnego na całym świecie objazdowego show, doszło do ogromnej tragedii. Popularny akrobata i członek Cirque du Soleil stracił życie podczas występu na żywo. Tysiące ludzi zobaczyły moment, w którym doszło do jego makabrycznej śmierci.

Cirque du Soleil (fr. Cyrk Słońca) jest znanym na całym globie kanadyjskim przedsiębiorstwem rozrywkowym, które samo określa siebie jako "niezwykłe połączenie sztuki cyrkowej i ulicznej". Od ponad trzech dekad jego artyści jeżdżą po całym świecie, by pokazywać swój talent i odwagę, oraz oczywiście zarabiać pieniądze. Zawód akrobaty, pracującego na wysoko zawieszonych linach jest niezwykle ryzykowny i niebezpieczny. Artyści jednak z racji umiejętności i doświadczenia zyskują nierzadko ogromną sławę, która przyciąga wielu widzów na ich występy, a to sprawia, że niebezpieczeństwo się opłaca. Teraz przyszłość Cyrku stoi pod znakiem zapytania, gdyż jedna z jego największych gwiazd straciła życie, występując przed tysiącami widzów. Nagranie ze zdarzenia trafiło do internetu. Fani na własne oczy widzieli jego śmierć.

Cirque du Soleil odwołuje występy

Show w Tampie w amerykańskim stanie Floryda zakończył się tak samo niespodziewanie, jak życie słynnego cyrkowca, Yanna Arnauda. Mężczyzna mimo ogromnego talentu i doświadczenia nie uchronił się przed tragedią. Gdy bujał się na linach wysoko nad sceną, na której publiczność zabawiały tancerki, doszło do tragedii. W pewnym momencie nie udało mu się utrzymać własnego ciężaru i z wielką siłą uderzył w deski. Pomimo otrzymania błyskawicznej pomocy i przewiezienia do szpitala, zmarł. Do tragedii doszło w sobotę wieczorem czasu lokalnego. - Cała rodzina Cirque du Soleil jest zdruzgotana tą tragedią. Yann był z nami od ponad 15 lat. Wszyscy, którzy mieli okazję go poznać, go kochali - brzmi fragment oświadczenia firmy. W wyniku zgonu Arnauda, wszystkie dalsze występy za Oceanem zostały odwołane. - Widzieliśmy, jak próbował utrzymać się na linie. Słychać było, jak widownia płacze. Jaki jest koszt naszej rozrywki w tym momencie? - pytał zszokowany rozmówca telewizji CNN. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dzieje się! Polska bez zgody UE wymierza Rosji ogromny cios
  2. Wypadek rządowej limuzyny! PiS milczy
  3. Katy Perry „naruszyła seksualną przestrzeń” uczestnika „Idola”. Padły poważne oskarżenia
źródło: wprost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News