Koszmarna śmierć znanego polityka. Zginął na oczach syna (video)

Koszmarna śmierć znanego polityka. Zginął na oczach syna (video)

Kiedy polityk zginął, nikt nie zdawał sobie z tego sprawy. Wystarczył moment, by krewki 54-latek stał się martwy. Tragedia rozegrała się na oczach jego syna i innych dzieci obecnych wokoło.

Do zdarzenia doszło w Krasnojarsku w Rosji. To tam 54-letni Siergiej Popowicz, bogacz i znany w Rosji polityk, przebywał z synem w parku trampolin. Mężczyzna spędzał czas z dzieckiem na zabawie szczególnie w basenie z piankami. W pewnym momencie postanowił, że popisze się przed dzieckiem i skoczy efektownie do basenu. Chciał wykonać salto, jednak tak nieszczęśliwie mu to wyszło, że mężczyzna uderzył głową w twarde podłoże i złamał kręgosłup. Śmierć przyszła w jednej chwili.

Śmierć na oczach dzieci

Skok 54-letniego polityka obserwowały dzieci, które znajdowały się wokoło. Makabryczny wypadek zarejestrowała także kamera monitoringu. Widać na niej, jak Popowicz skacze do basenu i nagle przestaje się ruszać po lądowaniu. Jego syn próbował go odkopać, a kiedy okazało się, że jest naprawdę źle, wezwano pogotowie. Nic to jednak nie dało, a ratownicy mogli tylko orzec, że 54-latek nie żyje. Teraz policja sprawdzi, co doprowadziło do śmierci. Prawdopodobnie nie dopilnowano procedur bezpieczeństwa obowiązujących w centrum rozrywki. źródło: planeta.fm
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News