Tragiczna historia młodego mężczyzny, który miał przed sobą całe życie, może naprawdę wzruszyć. Chłopak z ogromnymi ambicjami, zainteresowaniami i rozwijającą się karierą stracił życie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wiadomo jednak, że śmierć była tragiczna i niespodziewana.

Alasdair Russell miał 19 lat. Jego ciało znaleziono w mieszkaniu z widokiem na ocean niedaleko Miami. Pojechał odwiedzić swoją matkę, która, podobnie jak on, wyprowadziła się z Wielkiej Brytanii. Zginął 1 kwietnia, ale dopiero teraz rodzina zdecydowała się podać tę informację do wiadomości publicznej.

Wciąż nie są znane przyczyny śmierci, ale policja nie ma wątpliwości. Alasdair zginął w tragicznych okolicznościach. Młody chłopak miał przed sobą całe życie. Jego kariera rozwijała się bardzo prężnie. Niedawno Russell pozował w sesji dla GAP – znanej marki odzieżowej.

Model studiował na wydziale kinematografii na Uniwersytecie Southern California, pragnął zostać aktorem. Chciał dostać się do drużyny wioślarskiej, miał na koncie kilka rekordów wspinaczkowych. Przygotowywał się też do wyprawy w Himalaje. Planował zdobyć Mount Everest. Chciał zostać najmłodszym zdobywcą tego szczytu. Zmarł zaledwie dwa tygodnie przed wyjazdem do Nepalu, skąd miała zacząć się wyprawa.

Policja poinformowała, że wciąż prowadzi śledztwo w tej sprawie.

...

Zobacz również