Kuba Wojewódzki od 15 lat prowadzi swój program, ale wszystko wskazuje na to, że 2017 rok będzie dla popularnego showmana najgorszym w karierze. Po serii porażek nasilają się doniesienia o jego rozstaniu z TVN. 

Do tej pory kariera Wojewódzkiego rozwijała się w znakomitym tempie. Dziennikarz dobrze radził sobie na celebryckim podwórku i kroczył ku kolejnym sukcesom w gronie wiernych fanów. W 2017 roku dobra passa się jednak skończyła i wszystko wskazuje na to, że miarka się przebrała.

Problemy Wojewódzkiego nasiliły się, gdy w spektakularny sposób przegrał medialną wojnę z małżeństwem Majdanów i musiał słono zapłacić za pełen kontrowersji wywiad w Playboyu. Ponadto na jego narzeczoną, Renatę Kaczoruk, spadły gromy ze strony widowni zniesmaczonej jej występami w programie „Azja Express”.

Pensja Wojewódzkiego jest potężnym obciążeniem dla finansów TVN, a widownia jego programu regularnie maleje. Nic więc dziwnego, że nasiliły się doniesienia o rozstaniu ze stacją. Showman zawsze był kontrowersyjny, ale nigdy nie miał tak fatalnej passy jak teraz. Suma porażek powoduje, że bez wątpienia 2017 rok jest jego najgorszym w karierze.

Rozstanie z TVN może być jedynie zwieńczeniem koszmaru. Wszystko wskazuje na to, że do niego dojdzie, co sugeruje nawet sam zainteresowany.

– Bój to jest nasz ostatni – napisał Wojewódzki komentując najprawdopodobniej ostatni sezon swojego programu na antenie TVN.

...

Zobacz również

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!