Koszmar w rodzinie gwiazdy. Drastyczne zdjęcia

Koszmar w rodzinie gwiazdy. Drastyczne zdjęcia

To, że ktoś zdobywa sławę i pieniądze, w ogóle nie chroni go, niestety, przed złym losem. Czasem nawet najsłynniejsi ludzie przeżywają koszmar. Tak jest i w tym przypadku, choć ta akurat gwiazda przechodzi trudne chwile z uwagi na swoją rodzinę. Uwaga! Drastyczne zdjęcia. 

Katarzyna Figura była kiedyś najbardziej podziwianą polską aktorką, w której kochali się dosłownie wszyscy. Potem, niestety, nie miała wiele szczęścia. Teraz znowu przeżywa koszmar. Katarzyna Figura znowu przeżywa ciężkie emocje. Jej mąż Kai Schoenhals (52 l.), miał niebezpieczny wypadek motocyklowy w dalekim Hondurasie. Z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala. Mężczyźnie grozi nawet amputacja!

Katarzyna Figura znowu przeżywa dramat

Nie dość, że aktorka od lat próbuje się z mężem rozwieść to teraz jeszcze musi przejmować się jego zdrowiem. Jej partner i ojciec jej córek, zamieścił na swoim Facebooku bardzo drastyczne zdjęcia, jego noga jest naprawdę w tragicznym stanie. Kilka dni temu podczas pobytu w Hondurasie, gdzie mężczyzna prowadzi interesy, wybrał się na przejażdżkę motocyklem. Nagle na drogę, którą jechał, wybiegł chłopiec. Biznesmen próbował go ominąć za wszelką cenę. Chłopiec, na szczęście, wyszedł cało z wypadku - Kai, niestety, nie. Spadł z motocykla tak nieszczęśliwie, że połamane kości nogi przebiły mu skórę. Jakby tego było mało, warunki sanitarne na Hondurasie pozostawiają wiele do życzenia. Kai Schoenhals został przewieziony do małego, niezbyt schludnego szpitala, gdzie natychmiast przeprowadzono operację. Przyjaciele biznesmena byli przerażeni panującymi tam warunkami. - Warunki w szpitalu w Hondurasie są dalekie od jałowości. Łazienka nie jest regularnie czyszczona, a papier toaletowy trzeba kupić samemu! Lekarze nie mają umiejętności i sprzętu, aby poradzić sobie z czymś takim. Istnieje duże ryzyko infekcji. Kai przeszedł już operację, ale prawdopodobnie będzie potrzebował dodatkowych procedur. To jest krytyczna sytuacja! - napisali w internecie przyjaciele mężczyzny. Teraz zbierają pieniądze na to, by zabrać go z Hondurasu i przewieźć do szpitala w Norwegii. Być może tylko tam uda się uratować jego nogę. Katarzyna Figura Mąż Katarzyny Figury po groźnym wypadku, fot. Facebook/Kai Schoenhals Katarzyna Figura Drastycznie złamana noga męża aktorki, fot. Facebook/Kai SchoenhalsZOBACZ TAKŻE:
  1. Ta grupa zawodowa nie dostanie pensji?! Rządowi kończą się pieniądze
  2. PiS w Sejmie nakazał policji aresztować sekretarza generalnego PO!
  3. OFICJALNE: Ryszard Petru i Kamila Gasiuk-Pihowicz stracili immunitet!
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News