Koszmar w "Na Wspólnej". Bohaterka serialu nie żyje

Koszmar w "Na Wspólnej". Bohaterka serialu nie żyje Źródło: screen TVN Series

"Na Wspólnej" przyniesie przełom w sprawie zaginięcia Kingi. Poszukujące kobietę służby natkną się na zwłoki kobiety! Następnie rozpocznie się śledztwo nad okolicznościami śmierci bohaterki.

Od dłuższego czasu serial "Na Wspólnej" trzyma widzów w niepewności. Chodzi o zaginięcie Kingi Brzozowskiej, w której rolę wcieliła się Ilona Wrońska. Kobieta wyszła z domu i zniknęła bez śladu. Zostawiła męża Michała Brzozowskiego i syna Ignasia w niekończącej się niepewności.

W "Na Wspólnej" wyjaśni się sprawa śmierci Kingi Brzozowskiej

W najbliższym odcinku nastąpi istotny przełom. W serwisie Telemagazyn.pl czytamy, że w odcinku 2840 poszukujące kobiety służby natkną się na istotny trop. 

Do tej pory służby brały pod uwagę kilka scenariuszy. Kobieta mogła uciec, by się ukryć. Rozważano też porwanie i morderstwo

Zagadkowe zniknięcie kobiety wyjaśni się w odcinku 2840. Przeszukująca koryto rzeki policja wyłowi z niej ciało kobiety. Prowadzone po zmroku prace nie od razu dadzą odpowiedź. Jeszcze w tym samym odcinku poznamy bolesną prawdę - znalezione zwłoki to zmarła Kinga!

Zaangażowany w poszukiwania kobiety mąż Michał (grany przez Roberta Kudelskiego) nie uczestniczył w akcji w chwili znalezienie zwłok. Czytamy, że następnego dnia Iga (Lidia Sadowa) przekaże Brzozowskiemu zdjęcia z miejsca zwłok. Wtedy pozna, że znalezione zwłoki należą do jego żony...

Widzowie "Na Wspólnej" będą wtajemniczani w kolejne wątki tej sprawy. Służby rozpoczną bowiem śledztwo w sprawie okoliczności śmierci kobiety. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Przypomnijmy - ponad 30 odcinków wcześniej Kinga zaginęła bez śladu. Ostatni raz widzowie widzieli ją na spotkaniu z mężczyzną. Umówiła się z nim w celu wynajęcia mieszkania. Podwójny koszmar w tej sytuacji przeżywał Michał. Nie dość, że utracił kontakt z żoną, to jeszcze pretensje i oszczerstwa w jego stronę zaczęła kierować jego teściowa. 

Na drodze wyjaśnień w sprawie śmierci Kingi pojawią się nowe zeznania. Owdowiały oficjalnie Michał zda się na trudną rozmowę z synkiem. Przeżywający już stratę mamy chłopiec zdążył już przygotować się na najgorsze.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polska aktorka urodziła się w Meksyku?! Dostała nawet klucze do meksykańskiego miasta!
  2. Co się dzieje z Gosią Baczyńską? Okrąglutka projektantka, która uszyła suknię dla księżnej Kate MOCNO schudła! 
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News