Show „Mam Talent” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w różnych krajach świata. Amerykańską wersją formatu wstrząsnął w ostatnim czasie wypadek, do którego doszło podczas występu pary akrobatów. Mężczyzna upuścił bowiem żonę z dużej wysokości wprost w ognie stanowiące efekty urozmaicające show.

Amerykańskie „Mam Talent” wypromowało program na tyle, że dziś jest on realizowany także przez telewizje z całego świata. Show przyciąga przed telewizory miliony osób, które są spragnione emocji i niespodzianek.

Szokujący wypadek w „Mam Talent”

Niestety nie wszystkie występy uczestników formatu przebiegają zgodnie z ustalonym planem. Niektóre z nich kończą się katastrofą, która może zagrażać zdrowiu i życiu artystów.

Tak stało się i tym razem, gdy na scenę „Mam Talent” w USA wyszła para akrobatów. Małżeństwo jest związane zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Występowi rodziców z widowni przypatrywał się więc ich 2-letni synek.

O krok od tragedii

W czasie występu doszło niestety do szokujących zdarzeń, które mogły się zakończyć prawdziwym dramatem. Podczas akrobacji na trapezie kobieta wyślizgnęła się partnerowi i spadła wprost na ognie, które miały stanowić dodatkową atrakcję.

Zarówno widzowie, jak i jurorzy wyglądali na zaszokowanych oraz przerażonych wypadkiem, którego stali się świadkami. Na szczęście akrobatce nie stało się nic poważnego. Stanęła nawet z mężem przed jury, aby wysłuchać opinii na temat groźnego występu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lewandowski odpiera zarzuty w DDTVN! Chajzer go nie oszczędził
  2. Widzowie TVN oburzeni! Chcą zlinczować gwiazdę show
  3. Fani przerażeni wyglądem Gessler! „Nie może ruszać twarzą”
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce

Czy lubisz oglądać program "Mam talent!"?

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole