Koszmar! Szpak NIELUDZKO potraktowany na ulicy

Koszmar! Szpak NIELUDZKO potraktowany na ulicy Źródło: Fot. instagram.com/Michał Szpak

Michał Szpak słynie z kontrowersyjnego image'u oraz stylizacji, wobec których trudno przejść obojętnie. Nie wszystkim podoba się styl i maniery ekscentrycznego wokalisty. 27-letni gwiazdor zdradza, że z opryskliwymi komentarzami ma do czynienia na co dzień, a wyzwiska ze strony spotykanych ludzi to dla niego chleb powszedni.

Wokalista postawił na androgeniczny styl, którego stałym elementem są długie włosy, pomalowane paznokcie oraz biżuteria, którą Szpak zakłada na siebie w ilościach hurtowych. Wielu przeciwników artysty nie może się powstrzymać, aby o swoich odczuciach poinformować go w cztery oczy.

Nieludzkie traktowanie

Piosenkarz, którego kariera nabrała rozpędu po udziale w polskiej edycji X-Factora twierdzi, że za nic w świecie nie zmieni swojej natury, a z nieprzyjemnych uwag nic sobie nie robi. Nie ukrywa jednak, że bywa wprost nieludzko traktowany na ulicy. - Czasem słyszę przykre komentarze. Niektórzy wyzywają mnie od „ciot”, ale zupełnie się tym nie przejmuję. Nikt mnie nie złamie. Trzeba być sobą i umieć siebie wyrażać - mówi w rozmowie z "Faktem".

Pozostać sobą

Szpak twierdzi, że swojego oryginalnego stylu nie ma zamiaru zmienić aż do śmierci. Wokalista zdradza, że malowanie paznokci jest dla niego czynnością absolutnie naturalną. - Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce. Zawsze będę malował paznokcie. Myślę, że aż do śmierci. To dla mnie tak naturalne jak mycie. Pomalowane paznokcie to część mnie, tak jak naturalne są u ludzi rzęsy czy włosy - zdradza.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News