Istny koszmar syna Leppera. Syn szefa Samoobrony przechodzi przez prawdziwe piekło. Niszą go urzędnicy państwowi. Nie wiadomo, jak długo jeszcze mężczyzna będzie w stanie to znieść.

Tomasz Lepper bez powodzenia próbował rozkręcić swoją polityczną karierę w wyborach do samorządu, w których startował z listy SLD. I pomimo tego, że wcześniej dostał rekomendacje na listę wyborczą Platformy Obywatelskiej, nie udało mu się jednak uzbierać wystarczającej liczby głosów.

ZOBACZ TAKŻE: Były minister rządu PiS ujawnia: Lepper nie popełnił samobójstwa

Koszmar syna Leppera, zabiorą mu wszystko, co ma

To zdecydowanie nie jest dobry czas dla Tomasza Leppera, syna słynnego szefa Samoobrony. Komornicy zaczęli licytować jego majątek, chcą zabrać mu wszystko, co ma.

Lepper Junior po raz kolejny ma prawdziwe kłopoty. Komornik zlicytował mu już ciągnik znanej marki. Ludzie z całej Polski przyjeżdżali na aukcję jego pojazdu. Markowy ciągnik ostatecznie sprzedano za 158 tys. zł.

Ale to nie jedyny cenny przedmiot, za który zabrali się komornicy. Teraz pod młotek trafiły ziemie Leppera o łącznej wartości ponad 600 tys. zł.

– 16 stycznia będę licytować 15 ha gruntów rolnych dłużnika o wartości ponad 600 tys. zł. Zainteresowanie jest duże, licytacja powinna dojść do skutku – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Karol Cygert, komornik przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie.

Tabloid „Super Express” donosi, że poważne finansowe tarapaty syna lidera Samoobrony są konsekwencją długów, jakich narobił sobie mężczyzna u dostawców nawozów i firm leasingowych. SE donosi, że nie po raz pierwszy majątek Tomasza Leppera trafił pod młotek.

ZOBACZ TAKŻE: Sensacyjne ustalenia dziennikarza! Lepper NIE popełnił samobójstwa, są dowody

Źródło: wp.pl

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą


Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

...

Zobacz również