Nazwisko Lepper przez wiele lat było jednym z najważniejszych w polskiej polityce. Tajemnicza śmierć głównego założyciela Samoobrony RP już siódmy rok wzbudza kontrowersje, głównie z powodu domniemanego czynnego udziału w niej polskich służb. Teraz głośno robi się o synu Leppera, Tomaszu, który popadł w niemałe kłopoty.

Tomasz Lepper wraz z najlojalniejszymi współpracownika jego ojca walczy o prawdę o śmierci dawnego lidera Samoobrony. Najbliżsi nigdy nie pogodzili się z tajemniczym zgonem polityka, za którego oficjalną przyczynę uznano samobójstwo.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Leppera wystartuje do sejmu z list PO

Obecnie jednak największym problemem środowiska wywodzącego się spod sztandaru partii Andrzej Leppera są osobiste kłopoty Tomasza, który wszedł w konflikt z urzędem komorniczym. On sam nie chce o tym mówić, a przyjaciele twierdzą, że zagadkowe dla nich działanie, jest celowe i umyślne.

Syn Leppera w opałach

Na przyszły wtorek 16 stycznia komornik Karol Cegiert wyznaczył licytację gruntów, które Tomasz Lepper przejął po ojcu. Nie jest to pierwsza podobna sytuacja. Już jakiś czas temu zlicytowano wart 158. tys złotych ciągnik z gospodarstwa. Teraz chodzi o 15 ha ziemi, której wartość wynosi około 600 tys. złotych

ZOBACZ TAKŻE: Zlicytowali majątek Leppera! Za tajemnicze przedmioty dają fortunę

Niektóre media i przyjaciele rodziny Lepperów mówią dziś jednym głosem. Zadziwiające zainteresowanie państwa ziemią, która przecież nie tak dawno jeszcze miała prosperować, jest wynikiem dążenia władz do zniszczenia Tomasza Leppera i sprawienie by podzielił los ojca.

ZOBACZ TAKŻE: Powstaną oddziały samoobrony Wałęsy. Będą się bić z narodowcami

Nie znam szczegółów kłopotów finansowych Tomka Leppera. Jestem jednak nimi zdziwiony. Kiedy w 2011 roku Andrzej Lepper został zgładzony, podkreślam, został zgładzony, bo nie wierzę w jego samobójstwo, pozostawił gospodarstwo w dobrym stanie finansowym. Potem miało dość do zmiany profilu produkcji rolnej. Może stąd te problemy? – powiedział Wirtualnej Polsce Lech Kuropatwiński, obecny przewodniczący Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej.

źródło: wp.pl

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

...

Zobacz również