Koszmar! Michał Szpak NIELUDZKO potraktowany na ulicy

Koszmar! Michał Szpak NIELUDZKO potraktowany na ulicy Źródło:

Michał Szpak ma kontrowersyjny wizerunek, który pomógł mu zbudować wielką karierę. Nie wszystkim jednak się to podoba. 27-letni wokalista został nieludzko potraktowany na ulicy.

Wokalista zbudował swój styl, który - zwłaszcza na początku jego kariery - określany był jako kobiecy. Szpak stawia na długie włosy, pomalowane paznokcie i biżuterię. Taki obraz w wielu mężczyznach budzi agresję.

Szpak został skandalicznie potraktowany

X-Factor zagwarantował mu ogólnopolski sukces. Jak twierdzi, nie ma zamiaru rezygnować ze swojego wizerunku, chociaż często ponosi tego przykre konsekwencje. Taka sytuacja miejsce miała całkiem niedawno podczas gdy Szpak szedł ulicą. Wówczas został obrzucony przezwiskami. Wokalista jednak mówi, że całkowicie spływa to po nim. Nikt nie wątpi jednak, że takie traktowanie to istny koszmar. - Czasem słyszę przykre komentarze. Niektórzy wyzywają mnie od „ciot”, ale zupełnie się tym nie przejmuję. Nikt mnie nie złamie. Trzeba być sobą i umieć siebie wyrażać - powiedział

Pozostaje nieugięty

Szpak zaklina się, że nie złamią go wyzwiska ani agresja. Malowanie paznokci jest dla niego czymś naturalnym i nie zmieni tego. - Nie zamierzam się zmieniać, bo ktoś tak chce. Zawsze będę malował paznokcie. Myślę, że aż do śmierci. To dla mnie tak naturalne jak mycie. Pomalowane paznokcie to część mnie, tak jak naturalne są u ludzi rzęsy czy włosy - zdradza.
ZOBACZ TAKŻE: 1. Coś bardzo złego dzieje się z Michałem Szpakiem 2. Michał Szpak trafił do szpitala! To może być koniec jego kariery Następny artykuł