Koszmar Meghan Markle dopiero się zaczął. Tragiczne informacje o jej ojcu

Koszmar Meghan Markle dopiero się zaczął. Tragiczne informacje o jej ojcu

Od czasu wzięcia ślubu z księciem Harrym Meghan Markle znajduje się na świeczniku. Cieszy się ona nieustannym zainteresowaniem mediów, co skutkuje także przykrymi sytuacjami w jej rodzinie. Jak się okazuje, między księżną Sussex a jej ojcem trwa konflikt, którego nie da się łatwo rozwiązać.

Napięcia w rodzinie rozpoczęły się od ceremonii ślubnej księcia Harry'ego i Meghan Markle, na której jej ojciec - Thomas Markle się nie pojawił. Spowodowane to było jego złym stanem zdrowia. Tylko ten fakt niewiele by sprawił, gdyby nie to, że Thomas Markle od czasu ślubu swojej córki znalazł sobie nowy sposób na życie. Za pieniądze udziela licznych wywiadów, w których zdradza coraz bardziej pikantne sekrety swojej córki.

Koszmar Meghan Markle. Nic nie może z tym zrobić

Najgorsze jednak jest to, że Meghan Markle nic nie może zrobić, aby przeciwdziałać niepokojącym poczynaniom jej ojca. Odkąd bowiem weszła do królewskiej rodziny brytyjskiej, wszystkie jej działania muszą zostać zaakceptowane przez PR-owców brytyjskiej korony. Księżna Sussex ma zakaz komentowania swojego życia prywatnego, nie może nawet korzystać z własnych mediów społecznościowych. Z tego powodu ma bardzo utrudniony kontakt także z własnym ojcem. - Teraz wszystko musi przejść przez Pałac. Księżna nie może komentować na Twitterze i nie może się z nim skontaktować, aby powiedzieć mu, żeby przestał rozmawiać z prasą - informuje amerykański tygodnik "US Weekly".

Brytyjska korona próbuje przeciwdziałać

Nieodpowiednim wypowiedziom medialnym Thomasa Markle przeciwdziałać próbuje także brytyjska rodzina królewska. By go uciszyć, zaoferowano mu przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii. Na miejscu mężczyzna miał otrzymać posiadłość i utrzymanie. Jako że jest on wciąż w nie najlepszym stanie, miał mieć także zapewnioną opiekę medyczną. Dzięki temu Meghan Markle miałaby regularny kontakt z ojcem, on zaś nie musiałby walczyć o jej uwagę za pomocą mediów. Thomas Markle nie przystał jednak na tę propozycję.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lech Wałęsa ma poważne kłopoty. Przełomowa decyzja
  2. Afera na szczycie NATO! Trump uderzył Tuska, ten mu oddał (VIDEO)
  3. Makabra! Metrowa warstwa odchodów i blisko 30 zagłodzonych zwierząt
Meghan Markle meghan markle Instagram.com/@kensingtonroyal Meghan Markle i książę Harry Fot. Wikimedia Commons\
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News