Kupienie hot-doga na stacji wydaje się być niegroźnym grzeszkiem w diecie. Jednak, nie tylko może sprawić, że przytyjesz. Zakup hot-doga na tej stacji może cie zwyczajnie zabić.

Zagrożenia czyhają na człowieka dosłownie na każdym kroku. Pozornie nic takiego, jak kupienie hot-doga, mogło spowodować, że ktoś odszedłby z tego świata.

ZOBACZ TAKŻE: Polacy myślą, że to zdrowa żywność. Sanepid: Lepiej jeść z podłogi

Zakup zabójczego hot-doga

Pani Monika kupiła hot-doga na stacji paliw Orlen. Kilka kęsów i pojawiła się wątpliwość – coś z nim było nie tak. Jak się okazało, hot-dog ten był śmiertelnie niebezpieczny! Po tym, co zobaczyła wewnątrz przekąski, omal nie zemdlała.

W hot-dogu pozostał powiem duży fragment foliowej osłonki parówki. Gdyby przekąskę jadło dziecko lub nieuważny dorosły – mógłby się nim zwyczajnie zadusić.

ZOBACZ TAKŻE: Superbakteria już w Polsce. Dziesiątki zarażonych, są już ofiary śmiertelne

O folię od tragedii

Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. Kobieta zaapelowała już do sprzedawców, aby dokładnie sprawdzili tę partię hot-dogów.

Pamiętać trzeba jednak na przyszłość, żeby uważać. Warto też poinformować sanepid inspekcję handlową.

ZOBACZ TAKŻE: UWAGA! Sanepid ostrzega: Nie kupujcie tych ciasteczek! Są RAKOTWÓRCZE

Choć w przypadku znalezienia w jedzeniu ciała obcego możemy domagać się zwrotu pieniędzy – to w przypadku jego połknięcia ani zwrotu zdrowia, ani tym bardzie życia od nikogo nie będziemy mogli wymagać.

Źródło: fakt.pl

Nie chcesz się przeziębić? Jedz TE rzeczy!


Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również