Prywatny koszmar Kaczyńskiego wyszedł na jaw. Tak SKRZYWDZIŁ go ojciec

Prywatny koszmar Kaczyńskiego wyszedł na jaw. Tak SKRZYWDZIŁ go ojciec Źródło:

Matka braci Kaczyńskich była zawsze najważniejszą osobą w ich życiu, szczególnie bliska była Jarosławowi, który nigdy się nie ożenił. Teraz na jaw wychodzi, dlaczego prezes PiS miał tak złe relacje ze swoim ojcem.

Rajmund Kaczyński jest postacią zagadkową. Zawsze na uboczu, zawsze w cieniu braci Kaczyńskich. Okazuje się, że podobnie było w ich życiu prywatnym. To Jadwiga Kaczyńska podejmowała większość decyzji, zajmowała się domem, podczas gdy Rajmunda wiecznie nie było z racji wyjazdów służbowych. Najgorzej wyglądały relacje Rajmunda Kaczyńskiego z jego synem, Jarosławem. Jak twierdzi w swojej książce Michał Krzymowski ojciec prezesa PiS nie akceptował silnego charakteru syna, który często mu się stawiał. Miało to mieć podłoże w tym, że mieli identyczne charaktery. Przez to traktował go bardzo źle, jak rodzinnego odszczepieńca. ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński ujawnił swój największy seksualny sekret! Z tego powodu, Krzymowski określa ich jako „statki mijające się nocą na morzu". Rajmund Kaczyński bardzo dużo pracował, zatrudniony jako inżynier na Politechnice Warszawskiej zajmował się m.in. instalacjami w amerykańskiej ambasadzie w RFN. Pracował również w Belgii i Holandii. Jarosław odziedziczył jednak po ojcu wiele cech. Przede wszystkim całkowite przekonanie o słuszności swoich poglądów, a także potrzebę pełnej dominacji nad ludźmi. Mimo wszystko Jarosław Kaczyński ma czuć do swojego ojca wielką urazę i być przekonanym, że został przez niego skrzywdzony, przez co jego życie w młodości było koszmarem.

Powstaniec i inżynier

Rajmund Kaczyński urodził się 1 września 1922 roku w Grajewie, w województwie podlaskim, w 1943 i rozpoczął studia na Wydziale Mechanicznym Państwowej Wyższej Szkoły Budowy Maszyn im. Wawelberga. Naukę przerwał mu wybuch powstania warszawskiego. Jako członek AK brał udział w walkach na ternie całej Warszawy. Pomimo utraty prawego kciuka walczył aż do końca powstania. ZOBACZ TAKŻE: Genealogowie: Kaczyński to potomek zdrajców  W 1948 r. ożenił się z Jadwigą z Jasiewiczów, poznaną na jednym z balów karnawałowych na Politechnice Warszawskiej. W 1949 przyszły na świat ich dzieci, bliźnięta – Jarosław i Lech. Od 1947 był zatrudniony na Politechnice Warszawskiej z przerwami do emerytury w 1987. Zmarł 17 kwietnia 2005. Źródło: Newsweek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News